• GoHome Professional
svenekretnine ekskluzivan najnovije uknjižen što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine ekskluzivan najnovije uknjižen što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine ekskluzivan najnovije uknjižen što veći barem 120 m2

  • Za upit "svenekretnine ekskluzivan najnovije uknjižen što veći barem 120 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, VIŠNJICA, 370.000 €, 10000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123459, uknjizen, deljiv. Ekskluzivna ponuda – plac sa pogledom na Dunav, Visnjica (Komarevo) Prodaje se plac ukupne povrsine 10.086 m² (dimenzije 200 x 50 m, front 50 m), u mirnom delu Visnjice, potez Komarevo. Plac ima spektakularan panoramski pogled na Dunav i pruza....

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 14.750 €, 5800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125920, uknjizen, deljiv, njiva. Odlicna lokacija, jutro zemlje - poljoprivredno zemljiste, na asfaltu, put Sr.Mitrovica - Lezimir, kod raskrsnice za Mandjelos. Parcela ima 57,55ari i obzirom na blizinu raskrsnice gde se vec grade silosi, postoji infrastruktura za potencijalnu....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 750.000 €, 380,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130546, 18a, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Luksuzna vila sa spa zonom i bazenom – 380 m², plac 18 ari Na prodaju ekskluzivna, uknjizena vila povrsine 380 m², smestena na uredjenom placu od 18 ari sa preko....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 790.000 € na 750.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 750.000 €, 310,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 790.000 €
24.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Prodaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na odličnoj lokaciji u zoni Slavija / Savski venac. Struktura: • Prizemlje 177 m² – visoki plafoni, otvoren prostor • Suteren cca 130 m² – muški....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 818.850 €, 194,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, po strukturi šestosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, osnovne škole i vrtića Gornju etažu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 820.000 €, 160,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Bulevar kralja Aleksandra - EKSKLUZIVNA PRODAJA lokal, 160m2 (podrum 40m2), prizemlje Lokal u najprometnijem delu Bulevara kralja Aleksandra, preko puta Vukovog spomenika. Pogodan je za razne vrste delatnosti. Postoji mogućnost zadržavanja zakupca. Uknjižen.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODICAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUSKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERA Na prodaju luksuzan porodican stan povrsine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smesten na poslednjem spratu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127122, klima, uknjizen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODI Na prodaju ekskluzivan, potpuno razradjen salon lepote u prestiznoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 520.000 €, 114,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3 %, kupac ne plaća proviziju Uknjižena kuća u ulici Laze Nančića u blizini ulice Cara Dušana na Adamovićevom naselju. Površina placa 658 m2, širina do ulice 15 m, dozvoljena gradnja urbane vile spratnosti Su....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine ekskluzivan uknjižen što veći barem 120 m2 (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.