• GoHome Professional
svenekretnine ekskluzivan dvorište oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine ekskluzivan dvorište oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine ekskluzivan dvorište oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "svenekretnine ekskluzivan dvorište oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - King's Park nalazi se do samog Savskog parka sa direktnim pristupom na park i u blizini rekonstruisanog Savskog trga. Pruža mogućnost života po najvišim standardima kvaliteta i komfora. Poseduje privatno....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 156.000 €, 211,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PONUDA - Izuzetna, nova, prostrana spratna kuca, uknjizena....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 720.000 €, 236,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Jedinstvena ekskluzivna kuća koja spaja moderan dizajn , udobnost , kvalitet i luksuz. +++ Agencijska oznaka nekretnine 3091109, Novi Sad, Veternička rampa. Ova nekretnina se ističe igrom volumena i asimetričnih fasada, kombinovanih sa pažljivo odabranim materijalima. Unutrašnjost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Donji Dorćol, 5.000 €, 480,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se ekskluzivna kuća na tri nivoa koja je izgrađena 90 tih godina na Donjem Dorćolu. Kuća je održavana i u izuzetno dobrom stanju je. Sastoji od ulaznog hodnika sa garderoberom i kotlarnicom, kuhinjom sa trpezarijom, toaleta,dnevnog boravka i garaže. Prvi sprat se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 765.000 €, 224,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 6.0, 224m2 (dve lođe), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža, dvorište 45m2 U samom srcu Donjeg Dorćola, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, nalazi se izuzetan stan površine 224m2, smešten u luksuznoj novogradnji koja objedinjuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 335.888 €, 70,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo ekskluzivan stan sa dvoristem u okviru kompleksa Beograd na vodi. Nekretnina se nalazi u zgradi BW Kings Park Residences - pozicionirana u trecem redu od reke Save - blize starom gradskom jezgru, sa direktnim izlazom na Savski park i pruza nesvakidasnji ugodjaj svojim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini Belog dvora. Ova ekskluzivna adresa spaja mir i sigurnost, prirodno okruženje i privatnost sa neposrednom blizinom svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kućica u cveću trava oko nje u centru Surčina površine 80m2 na 4,5 ari placa. Kuća je spratna sa uknjiženih 40m2 i 40m2 u potkrovlju koji nisu uknjiženi. Plac ove kuće čine dve parcele od kojih jednu čini građevinsko zemljište, a drugu basta tj. poljoprivredno zemljište. Kuća se nalazi....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 750.000 €, 380,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130546, 18a, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Luksuzna vila sa spa zonom i bazenom – 380 m², plac 18 ari Na prodaju ekskluzivna, uknjizena vila povrsine 380 m², smestena na uredjenom placu od 18 ari sa preko....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine ekskluzivan dvorište (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>