• GoHome Professional
svenekretnine ekskluzivan 140 m2 do 460 eura/m2 Za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine ekskluzivan 140 m2 do 460 eura/m2 Za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine ekskluzivan 140 m2 do 460 eura/m2 Zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "svenekretnine ekskluzivan 140 m2 do 460 eura/m2 zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 437 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 483 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 66.000 € na 60.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 151,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 79.000 €
01.05.2026 - 72.000 €
08.05.2026 - 66.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća nedaleko od Jagodine svega 8.5 kilometara U mirnom delu sela sa prelepim pogledom i prirodom u okruženju Put do kuće je iz dva pravca , jedan je asfaltiran drugio nasaut . Struja ispred objekta u kući je izvedena instalacija kao i za vodu,,postoji i mogućnost prikljčka....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 66.000 € na 60.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 151,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 72.000 €
08.05.2026 - 66.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pronađite svoj mir u srcu prirode. Prodajemo novu, uknjiženu kuću od 151 m² u Kočinom selu, na svega desetak minuta vožnje (7 km) od Jagodine. Smeštena na uređenom placu od 5,3 ara, ova nekretnina nudi privatnost i spokoj koji su danas neprocenjivi.Postoji mogućnost dokupljivanja....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 35.000 € na 30.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 30.000 €, 149,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 35.000 €
08.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22,50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se sastoji od: Dve velike sobe – prostrane i svetle, savršene spavaće ili radne sobe. Dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom – otvoren koncept....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 3.000 € na 2.500 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 2.500 €, 138,00 m2 cca 18 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 3.000 €
15.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Krunski venac - Braće Nedića lokal, 138m2, PR/3, EG Odlličan lokal, pogodan za različite delatnosti. Kompletno je renoviran. Ima veliku konferencijsku salu, dve zasebne prostorije, dva mokra čvora, magacin. Izlog ka ulici. Postavljen sigurnosni sistem sa alarmom. Agencijska....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 2.700 € na 2.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 2.500 €, 147,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 2.700 €
08.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar (Spens). Odličan poslovni objekat u tri nivoa - suteren (30.28 m²), prizemlje (68.03 m²) i potkrovlje (48.80 m²). Prizemlje ovog poslovnoj prostora čine dve kancelarije sa toaletom i čajnom kuhinjom. Potkrovlje čine jedna kancelarija, toalet i terasa. Suteren predstavlja....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 1.500 € na 1.100 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 1.100 €, 131,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 1.500 €
15.05.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Ilije Vučetića. Predstavljamo odličan, nenamešten, svetao stan koji se izdaje u svrhu poslovnog prostora. Nalazi se na jednoj od najlepših i najatraktivnijih gradskih lokacija za poslovanje. U neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone), Dunavskog....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.000 € na 890 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 890 €, 127,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov stan za izdavanje Zvezdara Na prvom spratu manje stambene zgrade, završene 2024 za izdavanje stan površine 127m2. Zgrada ima 3 stana. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od: kuhinje, trpezarijsko - dnevnog boravka sa manjom terasom (9m2), predsoblja, 2 spavaće i 1 radne....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 800 €, 136,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdavanje odličnog petosobnog stana u shrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor nalazi se preko puta Srpskog narodnog pozorišta, a nadomak Pupinove palate, niza poslovnih i uslužnih objekata. Pozicioniran na III spratu zgrade bez lifta. Čine....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 140 m2 do 460 eura/m2 zadnjih 14 dana pala cena (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>