• GoHome Professional
svenekretnine ekskluzivan 120 m2 do 460 eura/m2 na - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine ekskluzivan 120 m2 do 460 eura/m2 na - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine ekskluzivan 120 m2 do 460 eura/m2 najnovije

  • Za upit "svenekretnine ekskluzivan 120 m2 do 460 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 437 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 483 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PRNJAVOR, 34.000 €, 109,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća za rušenje od 109m2 na placu od 578m2. Lokacija je odlična, nalazi se blizu Partizanske ulice . CENA 34.000e. Kuća, Sombor | Prodaja · 109m² · 34.000€.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.800 €, 110,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odličan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji, preko puta Lutkarskog pozorišta. Prostor se sastoji od prizemlja i sprata. Površina prostora je 110m2. U prizemlju ima tri prostorije i toalet, a na spratu dve prostorije i toalet. Trenutno je sređivanje prostora. Luksuzno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 1.800 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Izdaje se Luks cetvorosoban stan povrsine 115m2. Orijentisan dvostrano, Suncan, prostran, sa dva kupatila, toaletom velikim gardaroberom. Stan je nov neuseljavan, savremeno opremljen do najsitnijih detalja ( Calligaris, Foscarini , Bosch). Obezbedjenje sa recepcijom 24/7. Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 1.700 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran, luksuzno sređen stan, potpuno opremljen, vrlo komforan, tri spavaće sobe, dva kupatila, dvostrano orijentisan, terasa ka parku, garažno mesto uračunato u cenu, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine....