• GoHome Professional
svenekretnine ekskluzivan 120 m2 do 437 eura/m2 pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine ekskluzivan 120 m2 do 437 eura/m2 pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine ekskluzivan 120 m2 do 437 eura/m2 parking pala cena

  • Za upit "svenekretnine ekskluzivan 120 m2 do 437 eura/m2 parking pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 415 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 458 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 2.000 € na 1.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 110,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.000 €
01.05.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan stan, smešten u novoj zgradi u blizini Hrama svetog Save. Mirna ulica sa dosta novih zgrada i izuzetnim sadržajem u neposrednoj blizini - brojne prodavnice, restorani, kafići i Kalenić pijaca. Zgrada ima moderni eksterijer sa liftom koji vodi do garaže zgrade. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 2.000 € na 1.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.500 €, 112,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 2.000 €
24.04.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130407, II/, dupleks, klima, terasa, garaza, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.400 € na 1.250 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 1.250 €, 112,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 1.400 €
15.05.2026 - 1.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen stan u novogradnji, veoma funkcionalan dupleks, poseduje dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, tri spavaće sobe i zasebnu sobu garderober, kupatilo i toalet. Nalazi se u maloj zgradi sa četiri stana, mirnoj. U cenu je uračunato garažno mesto. Agencijska provizija za zakupca....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.000 € na 890 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 890 €, 127,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov stan za izdavanje Zvezdara Na prvom spratu manje stambene zgrade, završene 2024 za izdavanje stan površine 127m2. Zgrada ima 3 stana. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od: kuhinje, trpezarijsko - dnevnog boravka sa manjom terasom (9m2), predsoblja, 2 spavaće i 1 radne....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 120 m2 do 437 eura/m2 parking pala cena (8)
  • svenekretnine ekskluzivan 120 m2 do 437 eura/m2 parking (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>