• GoHome Professional
svenekretnine ekskluzivan što skuplji Najnovije kl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine ekskluzivan što skuplji Najnovije kl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine ekskluzivan što skuplji Najnovije klima

  • Za upit "svenekretnine ekskluzivan što skuplji najnovije klima" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.080.000 €, 364,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica - Banovo brdo kuća, 364m2, četiri terase, PR+I+II, EG, klima, telefon, interfon, video-nadzor, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 2.75 ari Na prodaju ekskluzivna kuća u jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija na Banovom brdu. Smeštena u mirnoj ulici,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 750.000 €, 234,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125276, VPR/, klima, lift, telefon, uknjizen, garaza, parking. Na prodaju ekskluzivan sestosoban dupleks stan ukupne povrsine 236 m² (194 m² stambenog prostora + 42 m² garaza uvezana direktno sa stanom), na prestiznoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada, Futoske....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 750.000 €, 380,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130546, 18a, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Luksuzna vila sa spa zonom i bazenom – 380 m², plac 18 ari Na prodaju ekskluzivna, uknjizena vila povrsine 380 m², smestena na uredjenom placu od 18 ari sa preko....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127122, klima, uknjizen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODI Na prodaju ekskluzivan, potpuno razradjen salon lepote u prestiznoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 295.000 €, 379,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivna porodična kuća nadomak Jagodine – novija kuća bez ulaganja Na prodaju prostrana, kvalitetna, spratna kuća u mirnom, urbanom prigradskom naselju, na svega nekoliko minuta od centra grada građena savremenim materijalima i sistemima, što je čini spremnom za useljenje bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 264.180 €, 92,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi ekskluzivan četvorosoban dvoetažni stan površine 94m2 na Telepu, u Somborskoj ulici. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj komfora, kvaliteta i moderne opreme, idealna kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 260.000 €, 240,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivna prilika za investitore – na prodaju funkcionalan smeštajni objekat sa 7 apartmanskih jedinica, kompletno opremljen i sa uhodanim poslovanjem. Ovaj objekat nudi siguran povraćaj investicije kroz turistički i poslovni najam, sa stalnim prilivom gostiju i odličnim rejtingom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 219.000 €, 75,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan, površine 75m², uknjižen kao prizemlje, a na terenu visine visokog prizemlja. ✨ Stan je kompletno renoviran: PVC stolarija Klasičan parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 205.000 €, 48,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv Uknjižen na 48m2 korisne površine bez tereta i zabeležbi. Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji između SKYLINE kule, Kliničkog centra Srbije i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 200.850 €, 88,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad – u ponudi je ekskluzivan Duplex izgradnje 2020. godine, projektovan u California stilu, idealan za: Stan na dan, California Mini Hostel, rentiranje apartmana, poslovni koncept ili porodično stanovanje. Duplex ima 74 m² regularne visine + 14 m² pod kosinama, uz mogućnost....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine ekskluzivan što skuplji klima (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.