• GoHome Professional
svenekretnine dvorište zadnjih 14 dana pala cena š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine dvorište zadnjih 14 dana pala cena š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine dvorište zadnjih 14 dana pala cena što skuplji

  • Za upit "svenekretnine dvorište zadnjih 14 dana pala cena što skuplji" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.272 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 72000 eura
    • do 90000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 328.000 € na 311.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 311.000 €, 78,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 328.000 €
08.05.2026 - 311.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Triše Kaclerovića 3.0, 78m2 (lođa 6m2), 1/7, CG, lift, interfon U ponudi je prostran i funkcionalan stan u stambenoj zgradi, dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, sa prijatnim pogledom na dvorište, što obezbeđuje mir i dosta prirodnog svetla tokom dana.....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 295.000 € na 220.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, 220.000 €, 193,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 295.000 €
08.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120667, 4.65a, klima, terasa, uknjizen, garaza(2), dvoriste/basta. HIT CENA ZA DVE KUCE! Dve kuce na jednom placu povrsine 465 m², u mirnom i zelenom delu Klise. Kuce imaju 96m² i 97m², u dobrom su stanju, odrzavane i funkcionalne. Svaka kuca ima po tri sobe i kuhinju,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 190.000 €
08.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine dvorište zadnjih 14 dana pala cena što skuplji'
145.750 €
50.000 €
850 €
 
-9%

Promena cene sa 195.000 € na 178.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 178.000 €, 91,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 195.000 €
08.05.2026 - 178.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

JEDINSTVENA PRILIKA, Odlična lokacija, Trosoban, 91 m2, Socijalno. Agencijska šifra stana 1101991 . CENA stana 195 000e + 3% agencijske provizije. Trosoban, 91m2, Socijalno. Oglašavamo prodaju trosobnog stana na traženoj lokaciji, odličan za porodičan život. Zgrada stara par godina,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 750 € na 720 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 720 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan 40m2, prizemlje sa ogradjenim dvoristem od 100m2. Dnevna soba, kupatilo i spavaca. Interfon. Komunalije oko 100e mesecno (sbb 4900, infostan 1700, struja po potrosnji do sada 4-6000.) Grejanje: toplotne pumpe. Komplet opremljeno sa posudjem i aparatima u kuhinji, ves....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 600 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera od 33 m² na Vračaru (u blizini Hrama Svetog Save), u novijoj zgradi iz 2018. godine. Stan gleda na dvorište, što obezbeđuje mir i privatnost. Stan je funkcionalan i potpuno opremljen: internet (optički), kablovska TV, klima, veš mašina, kuhinjski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>