• GoHome Professional
svenekretnine dvorište luksuzan barem 100 m2 pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine dvorište luksuzan barem 100 m2 pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine dvorište luksuzan barem 100 m2 pala cena

  • Za upit "svenekretnine dvorište luksuzan barem 100 m2 pala cena" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 528 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 31000 eura
    • do 39000 eura (prosečna cena)
    • do 47000 eura
    • do 396 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-15%

Promena cene sa 135.000 € na 115.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, Palilula, 115.000 €, 290,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 135.000 €
24.04.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje, obzirom da pruža kvalitetan i miran porodični život. Nalazi se u prirodnom okruženju, bez buke i zagađenja, a nadomak centra grada. Kuća je korisne....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 239.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LESKOVAC, Centar, 239.000 €, 360,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 260.000 €
03.04.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one koji traže prostor za poslovanje u prestižnom delu grada. Kuća je u osnovi 126m2, korisne površine 360m2, strukture Pr+I+II (prizemlje i dva....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 3.200 € na 2.900 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Žarkovo, 2.900 €, 330,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 3.200 €
24.04.2026 - 2.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127210, 3a, spratna, terasa(3), ostava, cela. IZDAJE SE LUKSUZNA KUCA – 330 m², 4 ETAZE + GARAZA + UREDjENO DVORISTE (3 ara) Izdaje se prostrana, luksuzno uredjena kuca povrsine 330 m², sa cetiri etaze, garazom i prelepim dvoristem od 3 ara, idealna za porodicno stanovanje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine dvorište luksuzan barem 100 m2 pala cena'
1.190.000 €
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>