• GoHome Professional
svenekretnine dvorište bazen pala cena što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine dvorište bazen pala cena što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine dvorište bazen pala cena što skuplji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "svenekretnine dvorište bazen pala cena što skuplji zadnjih 14 dana" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 716 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 47000 eura
    • do 59000 eura (prosečna cena)
    • do 71000 eura
    • do 597 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 229.000 € na 210.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 210.000 €, 136,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 229.000 €
15.05.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Jako lepa kuća sa bazenom u malom naselju u kom se nalazi pet kuća. Na prodaju je poslednja kuća u nizu, sa najviše prostora i otvorenim pogledom. Dvorište je površine 10a i na njemu se nalaze bazen površine 7x4m2 i kuća uknjižena na 136m2, sa potkrovljem od 55m2, koje se lako može....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 169.000 € na 162.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 162.000 €, 271,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 169.000 €
15.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA PONUDA – PRODAJE SE POTPUNO NOVA MODERNA KUĆA U ŠULJKOVCU, NADOMAK JAGODINE! Ako sanjate o savršenom porodičnom domu na mirnoj lokaciji, sa velikim placem i vrhunskim komforom – ovo je kuća koju ne smete propustiti! OSNOVNE KARAKTERISTIKE: Potpuno nova, moderno projektovana....

 
 
 
 
-41%

Promena cene sa 1.700 € na 1.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, VINIK, 1.000 €, 200,00 m2 cca 5 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 2.000 €
03.04.2026 - 1.700 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se kuća kao poslovni prostor, na atraktivnoj lokaciji, na Viniku. Izdaje se nenamešten. Površina prostora je 200m2. Sastoji se od pet prostorija, dva kupatila, jednog toaleta i dve terase. Pregradni zidovi mogu se rušiti u zavisnosti od potrebe zakupca. Grejanje je na struju.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>