• GoHome Professional
svenekretnine dvorište bazen najnovije barem 440 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine dvorište bazen najnovije barem 440 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine dvorište bazen najnovije barem 440 m2

  • Za upit "svenekretnine dvorište bazen najnovije barem 440 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 420 m2 (malo manji)
    • 460 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali i brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Ova nekretnina pruža mnogo prostora i mogućnosti da je uredite baš po svojoj meri. Kuća je velike....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Zemun, 4.000 €, 500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se prelepa kuca od 500m2 za zivot i uzivanje, sa dvoristem od 8 ari i bazenom u blizini KBC Bezanijska kosa. Moze se izdavati namestena, polunamestena ili prazna, po dogovoru. U suterenu se nalazi tererana potpuno opremljena, sa stolom za masazu, kartaski sto sa 8 mesta, sauna....

 
 
 
  Kuća, MRAMORSKO BRDO, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500 m² koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe - idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje - svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 5.300 €, 604,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vozdovac, Nikole Djurkovica, 11.0 kuca od 604 m2 sa 2 terase i 2 balkona, na placu od 6 ari, PR + II + PTK, eg, telefon, interfon, odmah useljiva, renovirana, uknjizena na 157 m2 u osnovi (ukupno 4 nivoa), garaza, vise parking mesta, kuca iz 1990. godine. Izdaje se porodicna kuca....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 820.000 €, 639,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121485, 5a, spratna, 2, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv, cela. Atraktivna kuca u centralnom delu Visnjicke....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.581.000 €, 402,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju superluksuzna vila na ekskluzivnoj lokaciji, na kraju glavnog puta za Popovicu, na nadmorskoj visini od 320 m, u neposrednoj blizini Fruške gore. Nekretnina se izdvaja po panoramskom pogledu koji se ne može zakloniti, vrhunskom komforu i privatnosti, što je čini jedinstvenom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 380.000 €, 400,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kvalitetno građena kuća u nizu, zamišljena kao stambeno - poslovni objekat, oko 400 m2 na placu od 321 m2, u mirnom kraju odlične lokacije za život ili poslovanje. Sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja a sve tri etaže su povezane spoljašnjim i unutrašnjim stepenicama.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 1.550.000 € na 1.490.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, 1.490.000 €, 400,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.550.000 €
01.05.2026 - 1.490.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130328, 15a, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, cela. RETKO U PONUDI!! Na prodaju izuzetna kuca tipa vile sa pratecim objektima poput teretane, bazena,saune. Objekat ima blizu 400m2 uknizenih. Na placu je puno zelenila sto omogucava posebnu....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 4.990 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća sa pogledom na Avalu, LUX, 400m2, 12 ari placa, bazan, EG, parking Kuća sa pogledom na Avalu, nalazi se u lepoj i mirnoj ulici. Uređeno kultivisano dvorištem, bogato zelenilom, urađeno po planu i projektu arhitekte. Kuća je građena prirodnim materijalima: kamen, drvo, cigla,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine dvorište bazen barem 440 m2 (16)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni