• GoHome Professional
svenekretnine dvorište bazen do 140 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine dvorište bazen do 140 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine dvorište bazen do 140 m2 što veći

  • Za upit "svenekretnine dvorište bazen do 140 m2 što veći" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 2.325 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KALUĐERICA, 300.000 €, 150,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

7.0, Kaluđerica, Višnjićeva, LUX, 150m2, plac 6 ari, Pr+1+2+3+PK, EG, 4 terase, 2 lođe, garaža, 2 parking mesta, podrum, renovirano. U mirnom kraju okruženom zelenilom prodaje se LUX kuća površine 447m2, uknjižena 150m2. Oko kuće je uređeno dvorište površine 6 ari sa nekoliko stabala....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 79902, I/II, klima, francuski balkon, salonski, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza(2), dvoriste/basta, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantasticnu nekretninu iz ponude za izdavanje, izuzetno komforan i prostran stan u zgradi sa bazenom i pravom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 747.888 €, 145,00 m2 cca 5160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

BW Bonaca predstavlja vrhunac luksuza na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u prestonici. Smestena uz obalu reke Save, izmedu Kule Beograd i prostranog parka, ova zgrada nudi zivot na najvisem nivou. Deo je premium kompleksa i zajedno sa Kulom Beograd i zgradama BW Bella i BW Dolce,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine dvorište bazen do 140 m2 što veći'
82.000 €
210.000 €
1.500 €
  Kuća, SOMBOR, 123.600 €, 140,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Porodična kuća u centru grada na savršenoj lokaciji, Staparski put, 140m2, uknjižena, sa 745m2 placa, od čvrstog materijala, u dobrom stanju, klasičnog rasporeda sa dve spavaće sobe, dnevnom i kuhinjom sa trpezarijom. Kuća ima pokrivenu terasu koja gleda na dvorište koje je....

 
 
 
  Kuća, UB, 98.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108590, 50a, prizemna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 1.400 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Izdvajamo iz ponude odličnu, novu i dodatno renoviranu, kompletno nameštenu petosobnu kuću na atraktivnoj, lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Spratnost objekta - prizemlje, sprat i potkrovlje. Prizemlje čine komforan i svetao dnevni....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 679.800 €, 126,00 m2 cca 5400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sremski Karlovci - Zanoš. Izdvajamo iz ponude ekskluzivnu, novu porodičnu kuću visokog kvaliteta gradnje sa pomoćnim stambenim objektom za odmor. Nalazi se na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Izolovana od gradske gužve i buke. Na placu ukupne površine 5.888 m2, izgrađena je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 169.000 €, 120,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U Lisoviću, 30minuta od Beograda i 5 minuta od centa Barajeva. u lepom okruženju kuća sa bazenom. Kuća je potpuno opremljena i sastoji se od dva sprata. U prizemlju je veliki dnevni boravak iz kojeg se direktno izlazi na bazen, kuhinja, dve spavaće sobe i kupatilo. Na spratu su dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 210.100 €, 110,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111229, 10a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, u izgradnji, parking, dvoriste/basta, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv, vikendica. Prodaju se kuce u izgradnji u zatvorenom kompleksu na Fruskoj gori. U sklopu kuce dobija se 10 ari placa. Sa izgradnjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 205.000 €, 108,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108008, PR/, dupleks, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum. Izuzetno lep stan na Miljakovacu 1, 108m2 plus dve terase 15+6m2, cetiri spavace sobe. Prodaje se neuknjizen ( predat za legalizaciju ) dvoetazni stan....

 
 
 
  Kuća, VIŠNJICA, 385.000 €, 90,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115060, 18a, struja, bazen, klima, terasa(3), uknjizen, nov, novogradnja, parking, dvoriste/basta, montazna. Na prodaju plac od 18ari sa tri mobilna bungalova 36m2+18m2+36m2 i 5 parking mesta u sklopu kompleksa letnjikovac sa bazenom i dzakuzijem a u izradi je rostilj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 396.000 €, 85,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u novogradnji kompletno sređen i opremljen 2026. Površina od 65m2 se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta, garderobera a kuhinja trpezarija i dnevni boravak u otvorenom prostoru (jedan prostor). Terasa 40m2 sa pergola sistemom prostire se celom širinom stana. Pored terase,....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123990, 28.77a, spratna, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, mogucnost prosirenja. Odlican plac sa manjom vikend kucom i svim prikljuccima u Jazak Prnjavoru, na 50 m od asfaltirane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenovic, 3.0, 80.35 m2 sa terasom, X od XVI spratova, cg, 3 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, uskoro useljiv, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine 2 parking mesta u garazi, novogradnja....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 103.000 €, 67,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128907, 11.49a, spratna, jedan sprat, struja, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv. Nova, jedinstvena, komforna, spratna vikend kuca, neto povrsine 80m2, na placu od 11,5 ari, potes....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 3091568, Petrovaradin, Karagača.CENA 150000+ agencijska provizija 3%.Na prodaju moderna vikendica koja osvaja na prvi pogled..Skrivena u prirodi, a opet nadomak svega, ova oaza mira nudi savršen balans privatnosti i uživanja. Sa terase se pruža nestvaran pogled na....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 163.200 €, 46,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se moderna dvoetažna kuća sa bazenom u Sremskoj Kamenici, na samo 10 minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća ima 46m², kompletno je renovirana i spremna za odmah useljenje. Objekat poseduje dvorište, bazen, alarm, video nadzor i optički internet. Nalazi se u čistoj....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 190.550 €, 46,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi naše agencije izdvajamo ekskluzivnu kuću sa bazenom u Sremskoj Kamenici, jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u neposrednoj blizini Novog Sada. Idealna nekretnina za one koji žele mir, privatnost i prirodu, bez odricanja od gradske dostupnosti. Na samo 15 minuta....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 70.000 €, 42,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 102618, 10a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, dvoriste/basta, ostava, vikendica. Prodaje se kuca na ulasku u naselje Jazak, svega par kilometara od Vrdnika. Sama kuca je 42m² a prostire se na placu od 10 ari sa prelepim pogledom na Frusku Goru.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 460 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivana garsonjera 30m² u prestižnom kompleksu Planet Residence – 9. sprat! Savremen dizajn & maksimalna udobnost Recepcija & obezbeđenje 24/7 Spa-Bazen-Teretana Podzemna garaža (opciono) Privatno dvorište samo za stanare Dnevna soba + kuhinja | Kupatilo | Terasa Agencijska provizija....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1.0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)

<< <1> >>