• GoHome Professional
svenekretnine duplex interfon 150 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine duplex interfon 150 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine duplex interfon 150 m2 najnovije

  • Za upit "svenekretnine duplex interfon 150 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 308.000 €, 150,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114219, V/VI, klima, lift, terasa(2), uknjizen. ELITNI LUX DUPLEX, 150m2, OSTAVLJA BEZ DAHA. SAMO U BEOCITY! Sav namestaj radjen po meri! Cetvorosoban, namesten stan u elitnom delu, dvostrano orjentisan sa centralnim grejanjem. Kalorimetri. Placanje u zimskoj sezoni....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 319.000 € na 290.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Centar, 290.000 €, 145,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 261.000 €
27.03.2026 - 319.000 €
24.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Centar, 145 m2, 4.0, 3/4, duplex, LUX. Donji nivo 101 m2: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i toalet, dve terase. Gornji nivo 45 m2: Dnevni boravak, spavaća soba, ostava, kupatilo. Kvalitetna novogradnja iz 2021 god. Drvo aluminijum stolarija,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalvarija, 1.250 €, 144,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor u novosagradjenom objektu, duplex, I+potkrovlje, open space, 2 terase, 2 parking mesta. Grejanje i hladjenje na toplotnu pumpu, mali rezijski troskovi. U prostoru je moguce organizovati 22-25 radna mesta, 44 mrezna mesta. Mreža i struja predviđene za projektor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan koji se sastoji od četiri spavaće sobe i velikog dnevnog boravka, dva mokra čvora, ostave, terase od 30m2 i balkona. Postoje dva zasebna ulaza u stan. GREJANJE - CG, sprat 5/5, LIFT, TERASA, DUPLEX, PENTHAUS, INTERFON, VIDEO NADZOR ID oglasa: 53815. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 289.000 €, 143,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan na odličnoj lokaciji u Zemunu, u blizini super marketa, škola, vrtića i više autobuskih stajališta. Stan je dupleks. Ima tri spavaće sobe i jednu radnu, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila. Stan je dvostrano orjentisan. Prodaje se konpletno namešten. Veoma miran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

4.0, 142m2 (84m2 korisne grejne površine + dve terase + dva balkona ukupno 58m2), 1/2, duplex, EG, garažno mesto, ostava, interfon, internet, ktv, video nadzor. Ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa nalazi se na Dedinju i prostire izemeđu ulica Baje Pivljanina i Milana Blagojevića Španca.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 1.600 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lux, kompletno opremljen stan, dupleks, penthouse, komforan, potpuno renoviran, na prvom nivou je komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinja odvojena kliznim vratima, jedna spavaća soba, kupatilo sa hidromasažnom kadom, velika zastakljena lođa od 30m2 sa podnim grejanjem, na....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine duplex interfon 150 m2 (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>