• GoHome Professional
svenekretnine duplex do 950 eura useljiv što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine duplex do 950 eura useljiv što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine duplex do 950 eura useljiv što manji pala cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "svenekretnine duplex do 950 eura useljiv što manji pala cena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 902 eura (malo jeftiniji)
    • 997 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 600 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera od 33 m² na Vračaru (u blizini Hrama Svetog Save), u novijoj zgradi iz 2018. godine. Stan gleda na dvorište, što obezbeđuje mir i privatnost. Stan je funkcionalan i potpuno opremljen: internet (optički), kablovska TV, klima, veš mašina, kuhinjski....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350 € na 320 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 320 €, 33,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Predstavljamo namešten poslovni prostor koji se nalazi u neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada,više poslovnih banaka Predmetni prostor čini jedna velika kancelarija i sanitarni čvor. Pozicioniran na III spratu stambeno-poslovne....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 370 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 400 €
08.05.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Sajam, ulica Slobodana Bajića. Kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Medicinskog fakulteta i Novosadskog sajma. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na zatvorenu terasu, spavaća soba, ulazni hodnik i kupatilo. Pozicioniran....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380 €
08.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica, u blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Idealan za studente, pojedince ili parove. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene kuhinje, dnevne sobe sa izlazom na terasu,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoškog puta, škole, vrtića i hotela Sheraton. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, svetao dnevni boravak sa šankom odvojenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 460 € na 420 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 420 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 460 €
08.05.2026 - 420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Bulevara oslobođenja, a u neposrednoj blizini centra grada, TC Promenada, nekoliko obrazovnih ustanova, Spensa i svih bitnih gradskih orijentira. Ovaj stambeni prostor....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 450 €, 47,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 500 €
15.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Sremska. Nov, polunamešten stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora pozicioniran na jednoj od najtraženijih lokacija za poslovanje. Nadomak Spensa, Osnovnog suda, TC Promenada, a u neposrednoj blizini pešačke zone, fakulteta i Bulevara oslobođenja. Ovaj....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 400 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 550 €
10.04.2026 - 500 €
24.04.2026 - 450 €
15.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska 2.5 stan/poslovni prostor, 53m2, PSUT/8, CG Izdaje se izvorno stambeni prostor (stan) koji je prenamenom prilagođen u poslovni prostor, smešten u polusuterenu održavane zgrade, na izuzetnoj lokaciji u samom centru Beograda, u neposrednoj....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
01.05.2026 - 900 €
15.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

A blok- Dvosoban lux stan .Garazno mesto uz doplatu od 100Eura. Odmah useljiv stan. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za sve dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon / WhatsApp / Viber 0606689 686 Prikaži broj , 0638211 760 Prikaži broj , Web site : www. elite. rs....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 600 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 630 €
15.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

2.5, 58m2, VRP/11, CG, lift, LUX, interfon, internet, ktv, podrum. Banovo brdo je urbano naselje i centar oštine Čukarica. Povezano je Požeškom ulicom sa centrom Beograda. Sama Požeška važi za najatraktivniju lokaciju za stanovanje tog dela grada, na pet minuta hoda od Ade, par minuta....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 950 eura useljiv što manji pala cena zadnjih 14 dana (21)
  • svenekretnine duplex do 950 eura što manji pala cena zadnjih 14 dana (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>