• GoHome Professional
svenekretnine duplex što skuplji pogodan do 553 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine duplex što skuplji pogodan do 553 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine duplex što skuplji pogodan do 553 eura pala cena

  • Za upit "svenekretnine duplex što skuplji pogodan do 553 eura pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 525 eura (malo jeftiniji)
    • 580 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 59,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 600 €
01.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131206, II/, klima, parking, stambena zgrada. Izdaje se namesten trosoban stan u mirnoj ulici u Uciteljskom naselju.Stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima parking ispred zgrade.Grejanje je na struju ima klimu.Stan je lepo namesten sa novim stvarima.Lokacija je....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 600 €
15.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik u ulici Kraljice Marije, jednoiposoban stan (izvorno jednosoban), 39m2, u dvorištu stambene zgrade u kući sa dva stana. Stan je kompletno renoviran, zamenjen krov, urađena podna, zidna i krovna izolacija, izmenjena instalacija za vodu i struju, pvc stolarija.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 500 € na 490 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 490 €, 51,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 500 €
20.03.2026 - 600 €
27.03.2026 - 500 €
17.04.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija 51,45m2, open-space poslovni prostor, klima Izdaje se izuzetan poslovni prostor u okviru kompleksa Stari Merkator, jedne od najprometnijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu.Prostor se nalazi na trećem spratu, okrenut je ka....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220 € na 200 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 200 €, 44,00 m2 cca 5 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 220 €
17.04.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lokal u Durlanu blizu tri solitera, površine 44m2. Sastoji se iz dve prostorije i toaleta. Kompletno je renoviran i pogodan za razne delatnosti. Postoji mogućnost korišćenja i dvorišta ispred lokala. Grejanje je na struju, a postoji mogućnost ugradnje inverter klime u dogovoru....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine što skuplji pogodan do 553 eura pala cena (8)
  • svenekretnine duplex što skuplji do 553 eura pala cena (1)
  • svenekretnine duplex što skuplji pogodan pala cena (1)
  • svenekretnine duplex što skuplji pogodan do 553 eura (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.