• GoHome Professional
svenekretnine do 950 eura što veći dvorište pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 950 eura što veći dvorište pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 950 eura što veći dvorište pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "svenekretnine do 950 eura što veći dvorište pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 902 eura (malo jeftiniji)
    • 997 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-41%

Promena cene sa 1.700 € na 1.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, VINIK, 1.000 €, 200,00 m2 cca 5 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 2.000 €
03.04.2026 - 1.700 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se kuća kao poslovni prostor, na atraktivnoj lokaciji, na Viniku. Izdaje se nenamešten. Površina prostora je 200m2. Sastoji se od pet prostorija, dva kupatila, jednog toaleta i dve terase. Pregradni zidovi mogu se rušiti u zavisnosti od potrebe zakupca. Grejanje je na struju.....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 600 € na 480 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 480 €, 99,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 600 €
03.04.2026 - 480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostran, svetao stan sa izuzetnim rasporedom i ogromnim potencijalom, idealan kako za život, tako i za poslovnu namenu. Lokacija: Blizina centra grada, u neposrednoj blizini bolnice i svih važnih javnih institucija. Zgrada se nalazi u mirnom, uređenom kompleksu koji deluje....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
24.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov poslovni prostor na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na osmom spratu u zgradi sa tri lifta i povšine je 76m2. Po strukturi je trosoban i sastoji se iz ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i terase od 6m2, dve spavaće....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 850 €, 70,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 900 €
08.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se trosoban salonac na Vračaru, u Kalenićevoj ulici, u lepoj zgradi. Stan je pogodan za stanovanje, kao i za poslovni prostor, ordinaciju, salon ili kancelarije. U neposrednoj blizini nalaze se ginekološka ordinacija i kancelarije, što dodatno potvrđuje odličnu namenu prostora.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 600 €
17.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan kod Hrama za izdavanje U mirnoj i tihoj ulici Borislava Pekića za izdavanje dvosoban kompletno namešten stan. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i radnim delom, velike spavaće sobe sa garderobom, manje spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase. Stan ima PVC....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 950 eura što veći dvorište pala cena (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>