• GoHome Professional
svenekretnine do 904 eura porasla cena što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 904 eura porasla cena što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 904 eura porasla cena što skuplji zadnjih 14 dana interfon 60 m2

  • Za upit "svenekretnine do 904 eura porasla cena što skuplji zadnjih 14 dana interfon 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 858 eura (malo jeftiniji)
    • 949 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 195.000 € na 210.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 210.000 €
01.05.2026 - 195.000 €
08.05.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lep, sređen, prostran i izuzetno svetao stan ukupne površine 60m2 (terasa 7 m2), koji se nalazi u mirnom delu kod Zvezdarske šume, u blizini SC Olimp. Stan je idealno pozicioniran u blizini prirode, a opet nedaleko od centra grada, sa parking mestom ispred zgrade. Raspored prostorija:....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 149.500 €
01.05.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3.5, 64m2, VPR/1, TA/struja, telefon, interfon, podrum U ponudi funkcionalan stan, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene spavaće sobe i kupatila. U stanu....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 117.950 € na 123.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 123.800 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 117.950 €
01.05.2026 - 123.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 6. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, spavaće sobe i kupatila, a iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Orijentisan je istočno. Uz stan....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 117.950 € na 123.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 123.800 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 117.950 €
01.05.2026 - 123.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, spavaće sobe i kupatila, a iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Uz stan ide i pripadajuća podrumska....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine porasla cena što skuplji zadnjih 14 dana interfon 60 m2 (4)
  • svenekretnine do 904 eura što skuplji zadnjih 14 dana interfon 60 m2 (18)
  • svenekretnine do 904 eura porasla cena što skuplji interfon 60 m2 (2)
  • svenekretnine do 904 eura porasla cena što skuplji zadnjih 14 dana 60 m2 (1)
  • svenekretnine do 904 eura porasla cena što skuplji zadnjih 14 dana interfon (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.