• GoHome Professional
svenekretnine do 805 eura zadnjih 14 dana što skup - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 805 eura zadnjih 14 dana što skup - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 805 eura zadnjih 14 dana što skuplji vrt pala cena

  • Za upit "svenekretnine do 805 eura zadnjih 14 dana što skuplji vrt pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 764 eura (malo jeftiniji)
    • 845 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 850 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130760, III/V, klima, terasa. Strogi centar, salonac 60m2, 5 min peske od trga Republike, 3 min peske od Skadarlije. Stan je dvorisno orijentisan, miran, svetao, opremljen u potpunosti na 3. spratu od 5. Dozvoljeni kucni ljubimci. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 850 €, 70,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 900 €
08.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se trosoban salonac na Vračaru, u Kalenićevoj ulici, u lepoj zgradi. Stan je pogodan za stanovanje, kao i za poslovni prostor, ordinaciju, salon ili kancelarije. U neposrednoj blizini nalaze se ginekološka ordinacija i kancelarije, što dodatno potvrđuje odličnu namenu prostora.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 800 €, 136,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdavanje odličnog petosobnog stana u shrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor nalazi se preko puta Srpskog narodnog pozorišta, a nadomak Pupinove palate, niza poslovnih i uslužnih objekata. Pozicioniran na III spratu zgrade bez lifta. Čine....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 800 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se sređen stan u Beogradu, u opštini Stari Grad, u delu Donji Dorćol, na odličnoj lokaciji. Stan je strukture 3.0, površine 47 m², i nalazi se na prvom spratu zgrade od ukupno šest spratova. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje i kupatila, a poseduje i svoj parking u dvorištu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Kej, 750 €, 72,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Beogradski kej. Renoviran poslovni prostor na visokom prizemlju poslovne zgrade. Nadomak šetališta keja, Dunavskog parka i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine tri kancelarije ukupne površine 72m2 – dve veće i jedna manja. Pored kancelarijskog dela, prostor....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 67, 700 €, 40,00 m2 cca 18 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 750 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan lokal u dva nivoa u naselju Belvil, prvi nivo površine 23m2, suteren površine 17m2 pogodan kao arhiva ili magacin. Lokal u nalazi u jednoj od zgrada unutar naselja. Postoji mogućnost zakupa parking mesta uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se naplaćuje u zavisnosti....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 700 €, 65,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar (Spens). Odličan poslovni prostor nadomak Osnovog suda i Spensa. Pozicioniran u suterenu novoizgrađenog stambeno-poslovnog objekta visokog kvaliteta gradnje. Ovaj prostor ukupne površine 65m² predstavlja jednu veliku prostoriju koja se može pregraditi na tri manje.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 650 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 800 €
10.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

3.5, 68m2 (terasa), CG, 4/4, lift, klima, interfon, internet, telefon, ktv. Mirna, jednosmerna ulica Marka Oreškovića se prostire od ulice Dvadesetprve divizije do Bulevara kralja Aleksandra, presecajući Dimitrija Tucovića. Ova lokacija je vrlo popularna na tržištu nepokretnosti.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 650 € na 630 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 630 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

2.5, 58m2, VRP/11, CG, lift, LUX, interfon, internet, ktv, podrum. Banovo brdo je urbano naselje i centar oštine Čukarica. Povezano je Požeškom ulicom sa centrom Beograda. Sama Požeška važi za najatraktivniju lokaciju za stanovanje tog dela grada, na pet minuta hoda od Ade, par minuta....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Kovanluk, 600 €, 44,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 350 €
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan u porodičnoj kući sa posebnim ulazom, površine 44m2 na drugom spratu na Paliluli. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno na čvrsto gorivo. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 805 eura zadnjih 14 dana što skuplji pala cena (47)
  • svenekretnine do 805 eura zadnjih 14 dana što skuplji vrt (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>