• GoHome Professional
svenekretnine do 6 eura/m2 prizemlje 80 m2 porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 6 eura/m2 prizemlje 80 m2 porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 6 eura/m2 prizemlje 80 m2 porasla cena

  • Za upit "svenekretnine do 6 eura/m2 prizemlje 80 m2 porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 5 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 6 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+20%

Promena cene sa 250.000 € na 300.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 300.000 €, 80,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 97777, VPR/, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se salonac u centru grada, visoko prizemlje, 12 stepenika, dva stana na spratu. Stan ima dve velike spavace sobe, veliku trpezariju, kuhinju, kupatilo, wc, veliku terasu, dve supe u dvoristu. Samo licno mozete da....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 22.000 € na 26.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Delijski Vis, 26.000 €, 80,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 22.000 €
20.03.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica na Delijskom Visu na oko 5 km od centra Niša. Vikendica je površine oko 80 m2, prizemlje plus sprat, na placu od 2.068 m2. Vikendica je u uknjižena i ozakonjena. Nema struju i vodu, mogu se postaviti solarni paneli. Vikendica se nalazi u prelepom okruženju, van....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 231.000 € na 250.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 262.956 €
01.05.2026 - 231.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada je u pitanju prodaja stanova u Novom Sadu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi novije....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 135.000 € na 180.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 135.000 €
10.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Barajevo - Baćevac kuća, 75m2 (terasa 10m2), prizemlje, grejanje na struju, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 51.15a U ponudi vikend kuća u izvornom stanju stambene površine 65m2 sa terasom površine 10m2 i ostavom. Funkcioniše kao dvosobna jedinica. Nalazi se na ravnom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine prizemlje 80 m2 porasla cena (6)
  • svenekretnine do 6 eura/m2 prizemlje porasla cena (1)
  • svenekretnine do 6 eura/m2 prizemlje 80 m2 (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>