• GoHome Professional
svenekretnine do 4 eura/m2 pala cena interfon 90 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 4 eura/m2 pala cena interfon 90 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 4 eura/m2 pala cena interfon 90 m2

  • Za upit "svenekretnine do 4 eura/m2 pala cena interfon 90 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 182.000 € na 166.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 166.500 €, 90,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 182.000 €
17.04.2026 - 166.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 3.5 stan, 90m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 4.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Jedinstven stan, sa dodatnom terasom od 50m2. Krakteristike stambenog prostora:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 270.000 € na 263.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 263.000 €, 90,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 263.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Zivka Davidovica, 3.0, 90 m2 sa terasom, I od II sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 89 m2, parking za stanare u dvoristu zgrade, zgrada iz 2008. godine. Stan je trostrano orijentisan i sastoji....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 390.000 € na 359.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 359.000 €, 88,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 349.000 €
10.04.2026 - 390.000 €
08.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine do Takovske ulice. Poznata je po Radio Beogradu, prvom klubu u Srbiji - Kod Laze Šećera, Ateljeu 212, Srpskoj kafani zbornom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 200.000 € na 185.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 185.000 €, 88,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 200.000 €
01.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 3.0, 88m2 (terasa 11m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Na prodaju trosoban stan u Višnjičkoj banji, koji se nalazi u kompleksu Energoprojektovih zgrada crvene fasadne cigle. Stan je dvostrano orijentisan i poseduje veliki potencijal....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 336.000 € na 310.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 336.000 €
15.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Dravska lokal, 93m2, PR/5, CG, interfon Na prodaju lokal u dva nivoa - donji nivo iznosi 73.10m2, dok galerija ima 15.97m2. Pogodan je za kancelariju. U cenu lokala je uračunat PDV. Uknjižen na 93m2. Agencijska provizija 2%, Agent Vojka Joksović: 064/55-55-19....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 274.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 71, 274.000 €, 86,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 285.000 €
15.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana Ribara u delu do Save. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika kao prioritetom. Okruženje je....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 315.000 € na 290.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 290.000 €, 95,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 315.000 €
15.05.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Banatska 3.5, 95m2 (lođa 2.3m2), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju moderan i funkcionalan troiposoban stan, idealan kako za porodični život, tako i za poslovni prostor. Orijentisan ka mirnoj, dvorišnoj strani, bez buke i saobraćaja. Prostorije:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 260.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 269.000 €
17.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Strumicka, 3.0, 85 m2 sa terasom od 7.5 m2, III od IV sprata, cg, telefon, bez lifta (u proceduri je dobijanja dozvole za izgradnju lifta), interfon, video nadzor, ktv, internet, 3 klime, uknjizen na 85 m2, novija zgrada iz 2010.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 245.000 € na 239.900 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 245.000 €
03.04.2026 - 239.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

4.0, 95m2(lođa), 5/5, CG, duplex, interfon, internet, klima, ktv Dragice Končar ulica se nalazi u centralnom delu naselja Braće Jerković. Miran kraj grada na opštini Voždovac prepoznatljiv po nižim stambenim zgradama i porodičnim kućama, sve je traženija lokacija za stanovanje. Infrastruktura....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 260.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 269.000 €
17.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 85m2 (terasa), 3/4, CG, klima, video nadzor, interfon, internet, ktv. Granica dva dela grada Lekinog brda i Šumica predstavlja jedno od najpoželjnijih mesta za stanovanje na Voždovačkoj. Strumička ulica prostire se centralnim delom naselja i spaja gradski park Šumice sa Vojislava....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine pala cena interfon 90 m2 (18)
  • svenekretnine do 4 eura/m2 pala cena 90 m2 (1)
  • svenekretnine do 4 eura/m2 pala cena interfon (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>