• GoHome Professional
svenekretnine do 19 eura/m2 interfon zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 19 eura/m2 interfon zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 19 eura/m2 interfon zadnjih 7 dana jacuzzi pala cena

  • Za upit "svenekretnine do 19 eura/m2 interfon zadnjih 7 dana jacuzzi pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 18 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 19 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 900 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 950 €
15.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Potpuno opremljen stan u novogradnji, lepo sređen, komforan, poseduje odvojenu spavaću sobu, terasa je površine 32m2 sa otvorenim pogledom, cg je po utrošku. Zgrada poseduje video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzno, lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvorišnu terasu bez buke, cg je po utrošku, zgrada pod video nadzorom. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov, lepo sređen stan u kvalitetnoj novoj zgradi, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, grejanje pomoću toplotnih pumpi. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.200 €
27.03.2026 - 1.100 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen, komforan stan u lux naselju A blok, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, terasa - bašta površine 30m2, dvorišno orijentisan ka jako lepo uređenom dvorištu, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
20.03.2026 - 650 €
10.04.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje pomoću TA peći, mogućnost zakupa garaže po dogovoru, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan i kvalitetan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, obe sobe imaju izlaz na terasu, cg po utrošku. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 600 €
15.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik u ulici Kraljice Marije, jednoiposoban stan (izvorno jednosoban), 39m2, u dvorištu stambene zgrade u kući sa dva stana. Stan je kompletno renoviran, zamenjen krov, urađena podna, zidna i krovna izolacija, izmenjena instalacija za vodu i struju, pvc stolarija.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 23, 900 €, 71,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 950 €
15.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Potpuno renoviran, lepo sređen stan, neuseljavan nakon renoviranja, opremljen nameštajem i tehnikom, funkcionalan, poseduje dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, ostava sa veš mašinom, odlična lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 1.000 € na 850 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 29, 850 €, 69,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.200 €
03.04.2026 - 1.100 €
24.04.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Adaptiran, renoviran lokal u bloku 29, u dva nivoa približno iste kvadrature, poseduje čajnu kuhinju i toalet, pogodan za različite namene. Agencijska provizija se naplaćuje u zavisnosti od dužine trajanja zakupa, a u skladu sa cenovnikom agencije GREJANJE - CG, sprat PR/, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 800 €
15.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Potpuno opremljen i namešten stan, renoviran, dnevna soba, dve spavaće sobe, funkcionalna terasa od 10m2, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 4/4, TERASA,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 19 eura/m2 interfon zadnjih 7 dana pala cena (16)
  • svenekretnine do 19 eura/m2 interfon zadnjih 7 dana jacuzzi (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>