• GoHome Professional
svenekretnine do 18 eura/m2 što manji pala cena na - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 18 eura/m2 što manji pala cena na - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 18 eura/m2 što manji pala cena najnovije

  • Za upit "svenekretnine do 18 eura/m2 što manji pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 17 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 18 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 80 € na 70 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 70 €, 12,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80 €
03.04.2026 - 70 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u zgradi Arcadia, nivo -1. Garažno mesto se nalazi blizu ulaza u zgradu. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 23327. Garaza, Beograd - Beograd Na Vodi | Izdavanje · 12m² · 70€.

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 280 € na 220 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 220 €, 17,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 280 €
08.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – Nova Detelinara. Izdaje se nameštena, sveže okrečena i odmah useljiva garsonjera površine 17m2, u ulici Veselina Masleše, na prizemlju, orijentisana ka mirnom dvorištu. Stan je idealan za 1–2 osobe i izdaje se na duži vremenski period. Garsonjera je funkcionalno....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 250 € na 200 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 200 €, 18,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 250 €
03.04.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lokal površine 18m2 u prizemlju stambene zgrade sa portalima i ulazom do ulice. Sastoji se od jedne prostorije koja čini jedinstvenu celinu i mokrog čvora. Grejanje je na struju /klima/. Izdaje se neopremljen. Lepo je osvetljen i orijentisan nalazi se na prometnoj lokaciji....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 280 €, 22,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 300 €
01.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128721, I/V, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Lepa namestena garsonjera na odlicnoj lokaaciji blizu,, Vera". Mesecno placanje, izdaje se na duzi vremenski period. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 280 € na 260 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 280 €
10.04.2026 - 260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Nameštena garsonjera u neposrednoj blizini Futoške pijace, TC Promenada, Spensa, osnovne škole, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata.. Ovaj stambeni prostor čini ulazni hodnik, jedna soba sa kuhinjom i kupatilo sa tuš kabinom. Pozicionirana....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350 € na 320 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 320 €, 26,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Kompletno nameštena garsonjera u neposrednoj blizini strogog centra grada, Pupinove palate, Futoške pijace, više obrazovnih ustanova i trgovinsko-ugostiteljskih objekataPredmetni stan čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 350 €
15.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Kompletno renovirana, nameštena garsonjera u neposrednoj blizini Futoške pijace i centra grada. Ovaj stembeni prostor čini soba sa kuhinjom, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, francuski balkon. Klima uređaj, televizor, veš mašina Izdaje se na....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 340 € na 330 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 330 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 340 €
15.05.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdajem nameštenu garsonjeru 30m2 u Mirijevu. Nova tehnika: šporet, kombinovani frižider, veš mašina i LED TV. Etažno grejanje, kablovska, internet, struja i voda uključeni u cenu. Blizu autobusko stajalište na 50 m 27, 27E, E6 i na 200 m 46, 79, 63, 25P, 74 i 20. U krugu od 50m su....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350 € na 320 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 320 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 350 €
15.05.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Poštanska štedionica, Zdravka Čelara izdaje se namešten, jednosoban stan 30m2. Na prvom spratu od četiri, u korektnom stanju. Poseduje centralno grejanje I klimu. Stan se izdaje na duži period. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% prve zakupnine Kontakt Darko Mlađenović 063/197- 3601....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 31,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
15.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan površine 31m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne višenamenske prostorije sa kuhinjskim delom i trpezarijom, kupatila i dve terase /stan ima zimsku terasu sa radijatorom i iz nje se izlazi na veliku polukružnu terasu/. Grejanje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 18 eura/m2 što manji pala cena (221)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>