• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura porasla cena što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura porasla cena što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura porasla cena što manji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura porasla cena što manji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 35.000 € na 36.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 12,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 35.000 €
01.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130814, III/, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Jednosoban stan, Novi Sad - Grbavica | Prodaja · 12m²....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 20.000 € na 21.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 12,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 20.000 €
17.04.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garaza, Niš - Obilićev venac | Prodaja · 12m² · 21.000€.

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 9.000 € na 12.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, OBRENOVAC, 12.000 €, 15,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 9.000 €
24.04.2026 - 12.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa velikim zadovoljstvom , predstavljamo Vam stambeni objekat za kolektivno stanovanje, koji se nalazi na adresi Prote Mateje Nenadovića 10 b u Obrenovcu, na samo nekoliko minuta od centra grada. U svojoj neposrednoj blizini nalaze se brojni sadržaji neophodni za sve životne potrebe....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 32.000 € na 38.500 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 38.500 €, 23,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 32.000 €
20.03.2026 - 38.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u širem centru sa centralnim grejanjem, pavougaonog oblika. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danom od 09 do 19h i subotom od 09 do 17h. Očekamo Vas. Poslovni prostor / Lokal, Kragujevac - Centar....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 70.000 € na 74.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 74.000 €, 26,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.000 €
10.04.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1099456 CENA 74.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju jednoiposoban stan, na samo par minuta hoda od Centra grada. Stan se sastoji iz dnevnog boravka, spavaće sobe sa izlazom na malu terasu od 2m2, odvojene kuhinje i kupatila sa krovnim prozorima.Stan je dvorišno....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 46.350 € na 48.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 46.350 €
08.05.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1096373 Na prodaju garsonjera 27m2 na Adicama koji se knjiži kao garaža. Cena 48.000 + 3% agencijska provizija. Stan se nalazi u mirnom kraju grada, iza stadiona Vujadin Boškov. Sastoji se od velike dnevne sobe, uvučene kuhinje i kupatila. Stan je ulično orjentisan.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 79.310 € na 82.824 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 82.824 €, 28,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 79.310 €
27.03.2026 - 82.824 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih stanova, kao i duplex stanovi manjih i većih kvadratura, površine od 26 do 108 m². rok je pocetak 2028. godine, u okviru modernog stambenog....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 61.800 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 61.800 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1101200 Na prodaju uknjižena suterenska garsonjera u Petrovaradinu. Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTENA. Idealna kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Podno grejanje, niski režijski troškovi. Uknjižena 1/1 i kao poslovni prostor. Dvorišno orjentisana, izolovana....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 84.975 € na 88.740 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 88.740 €, 30,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 84.975 €
27.03.2026 - 88.740 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 55.000 € na 63.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 55.000 €
08.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 130000 eura porasla cena što manji (219)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>