• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura interfon najnovije št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura interfon najnovije št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura interfon najnovije što manji

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura interfon najnovije što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Beogradska Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 0.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

1.5, 35m2, TA, PR/I, telefon, interfon. Rešenje o ozakonjenju. Novogradnja u Kumodražu u blizini okretnice autobusa broj 33. Dobijeno rešenje o ozakonjenju. Nije pogodno za kreditne kupce. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% Oglas za: Prodaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Terasa Interfon Podrum .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.860 €, 38,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054857, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 38 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 38 m2, pozicioniran na trećem spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.000 €, 38,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se stan u modernom stambenom objektu koji spaja kvalitetnu gradnju i privatnost. Zgrada je projektovana za kupce koji traže mirno, porodično okruženje. • Adresa: Miran kraj na granici Voždovca i Zvezdare. • Pozicija: Samo 500m od okretnice autobusa 26. • Saobraćaj: Odlična....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 70.000 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Narodnog Fronta Sprat: 1 Spratnost: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.710 €, 43,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054856, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 43 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude dvosoban stan, površine 43 m2, pozicioniran u potkrovlju bez kosina, zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.650 €, 45,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054853, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 45 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude dvosoban stan, površine 45 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 130000 eura interfon najnovije što manji (16)
  • svenekretnine do 130000 eura interfon što manji (655)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>