• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura interfon barem 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura interfon barem 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura interfon barem 50 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura interfon barem 50 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 90.000 €
17.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 110.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2.0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 650 € na 700 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
20.03.2026 - 650 €
10.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje pomoću TA peći, mogućnost zakupa garaže po dogovoru, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 107.500 € na 120.696 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.696 €, 50,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 107.500 €
10.04.2026 - 120.696 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora zadovoljava viši standard stanovanja. Objekat se gradi sa kompletnom dokumentacijom a u izgradnji se koriste najkvakitetniji materijali. Nalazi....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 117.950 € na 123.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 123.800 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 117.950 €
01.05.2026 - 123.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, spavaće sobe i kupatila, a iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Uz stan ide i pripadajuća podrumska....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 117.950 € na 123.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 123.800 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 117.950 €
01.05.2026 - 123.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 6. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, spavaće sobe i kupatila, a iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Orijentisan je istočno. Uz stan....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 119.500 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.000 €, 60,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.500 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 109.550 € na 112.680 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 112.680 €, 62,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 109.550 €
17.04.2026 - 112.680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 900 € na 950 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 950 €, 65,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
17.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Centar, Dragoslava Jovanovica, 2.5 poslovni prostor, 65 m2 sa terasom, I od III sprata, cg, bez lifta, interfon, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen, salonac, starogradnja. Fenomenalna lokacija u strogom centru grada. Prostor je salonskog tipa, potpuno je renoviran i nalazi....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 110.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 130000 eura interfon barem 50 m2 porasla cena (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>