• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura interfon Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura interfon Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura interfon Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura interfon oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan stan u zgradi u izgradnji - početak radova je 15. mart 2026. očekivani završetak do kraja 2026. godine. Zgrada je niža, četiri sprata, kvalitetne gradnje. Odlična lokacija, blizina Shopping centra Beo. Stan je funkcionalan, poseduje spavaću sobu, lođu orijentisanu ka....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 115.000 € na 130.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
03.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković 1.5, 35m2 + terasa 15m2, SUT/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se stan u novogradnji u blizini pet fakulteta, Bajfordovog parka (Banjičke šume), ulice Vojvode stepe i Bulevara oslobođenja. U planu je izgradnja dečijeg igrališta....

 
 
 
  Stan, JAKOVO, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Jajinci, Jakova Galusa, 3.5, 66 m2, terasa od 10 m2, PR od III sprata, eg, bez lifta, interfon, uknjizen na 66 m2, novogradnja iz 2023. godine. Stan se nalazi u novogradnji. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, tri spavace sobe, kupatila, hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se jednosoban stan na 11-om spratu zgrade sa dva lifta, u vrlo lepom delu naselja Braće Jerković. Stan je jednosoban, lako adaptibilan u jednoiposoban. Poseduje veliku dnevnu sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju, kupatilo i lođu od 6m2. GREJANJE - CG, sprat 11/11, LIFT, PARKING,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 128.000 €, 46,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se dvosoban, potpuno funkcionalno opremljen i estetski skladan stan, okružen zelenilom i prirodom, u izuzetno mirnom i porodičnom stambenom kompleksu, brižljivo osmišljenom i planski građenom. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijskim delom, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 127.350 €, 39,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 126.000 €, 25,00 m2 cca 5040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nameštena garsonjera na 5. spratu, kod Aviv parka, u novoizgrađenom kompleksu,"ALPHA city", sa odličnim pogledom ka centru Beograda. Stan je uknjižen na 25 m2 (korisne površine) + 10 m2 terasa koja nije uknjižena. Sastoji se od predsoblja, kupatila i dnevne sobe sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 125.050 €, 51,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+5, sa video nadzorom i video interfonom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 125.000 €, 47,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1.0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 39,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 39m2, 6/6, CG, lift, interfon U ponudi je svetao i funkcionalan stan u potkrovlju zgrade na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Kluza. * Struktura: 2.0 (odvojena spavaća soba) * Dodatni prostor: ispod kosina (ispod 1,6 m visine)....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 130000 eura interfon (655)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.