• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura do 852 eura/m2 pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura do 852 eura/m2 pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura do 852 eura/m2 pala cena zadnjih 14 dana renovirano što skuplji

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura do 852 eura/m2 pala cena zadnjih 14 dana renovirano što skuplji" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 16 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 880 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1300 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • parket
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • polunamešten
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-20%

Promena cene sa 50.000 € na 40.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 360,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 50.000 €
01.05.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostorna kuća sa renoviranim prizemljem, dok gornji sprat čeka vašu adaptaciju. Domaćinstvo ima više soba, dva kupatila, veliku dnevnu sobu, ostavu, podrum i terase, što pruža idealan prostor za porodični život ili poslovne ideje. Karakteristike nekretnine: Kuća površine....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.100 € na 2.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 120,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.200 €
24.04.2026 - 2.100 €
01.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor u centru grada, ukupne površine 120 m², smešten u visokom prizemlju, kompletno renoviran i spreman za useljenje. Prostor se sastoji od tri odvojene prostorije – dve velike i jedne manje, što ga čini idealnim za kancelarije, advokatske ili notarske kancelarije,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.500 €
01.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan stan, potpuno renoviran i luksuzno opremljen, sastoji se od dva stana spojena u jedan, a čine ga dnevni boravak sa izdvojenim radnim delom, kuhinja i trpezarija, četiri spavaće sobe, kupatilo sa đakuzi kadom. U stanu postoje filteri za vodu, pet klima uređeja, visina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura do 852 eura/m2 pala cena zadnjih 14 dana renovirano što skuplji'
800 €
700 €
680 €
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.100 €
01.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se luksuzan, potpuno renoviran i kompletno namešten trosoban stan površine 70 m², na 3. spratu, u ulici Gavrila Principa. Stan ima savremeno dizajniran enterijer, kvalitetan nameštaj i belu tehniku. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Kej, 750 €, 72,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Beogradski kej. Renoviran poslovni prostor na visokom prizemlju poslovne zgrade. Nadomak šetališta keja, Dunavskog parka i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine tri kancelarije ukupne površine 72m2 – dve veće i jedna manja. Pored kancelarijskog dela, prostor....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 800 €
03.04.2026 - 700 €
01.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad, centar - Majke Jevrosime 2.0, 55m2 (lođa 2m2), 3/5, kaljeva peć, tri klime, telefon, interfon, podrum Izdaje se stan u strogom centru grada, kompletno renoviran visoko kvalitetnim materijalima. Stan je izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan, u mirnom delu ulice.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 650 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 800 €
10.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

3.5, 68m2 (terasa), CG, 4/4, lift, klima, interfon, internet, telefon, ktv. Mirna, jednosmerna ulica Marka Oreškovića se prostire od ulice Dvadesetprve divizije do Bulevara kralja Aleksandra, presecajući Dimitrija Tucovića. Ova lokacija je vrlo popularna na tržištu nepokretnosti.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 650 € na 630 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 630 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

2.5, 58m2, VRP/11, CG, lift, LUX, interfon, internet, ktv, podrum. Banovo brdo je urbano naselje i centar oštine Čukarica. Povezano je Požeškom ulicom sa centrom Beograda. Sama Požeška važi za najatraktivniju lokaciju za stanovanje tog dela grada, na pet minuta hoda od Ade, par minuta....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 600 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan stan, renoviran, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 9/14, LIFT, INTERFON ID oglasa: 23074. Dvosoban....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 650 €
01.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan, renoviran stan, potpuno opremljen, dve spavaće sobe, odlična lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/11, LIFT, PARKING, INTERFON ID oglasa:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
01.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran i opremljen stan u novogradnji, naselje Stepa Stepanović, komforan, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Dr Zore Ilić-Obradović 2.0, 57m2 (lođa 5m2), 5/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, kompletno renoviran dvosoban stan sa savremenim i moderno opremljenim enterijerom. Stan se može koristiti i kao dvoiposoban - kuhinja sa trpezarijom je izuzetno komforna....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 450 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 500 €
01.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Senjak, Colak Antina, 1.5, 35 m2, bez terase, I od I sprata, eg-gas, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen, starogradnja iz 1933. godine. Izdaje se stan u potkrovlju, deo veceg stana od 85 m2, sa zasebnim ulazom. Troskovi Infostana, grejanja, kablovske....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450 € na 430 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 430 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
08.05.2026 - 430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Mirijevo, Grge Jankesa, 2.0, 60 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 60 m2 gradjevinske, odnosno na 56 m2 korisne povrsine, renoviran, starogradnja. Za izdavanje, dvosoban funkcionalan stan u srcu Mirijeva. Poseduje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 400 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

1.0, Bežanijska kosa 1, Stojana Aralice 35m2, 2/4, CG, parking, renoviran. Osunčan, svetao, jednosoban stan u mirnom delu okružen zelenilom. Nalazi se na 5 minuta od Emmezete i gradskog prevoza. Blizina prodavnica, škole, vrtića. Izdaje se polunamešten ili namešten po dogovoru. Preporuka.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 400 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129698, I/, terasa. Izdaje se moderno namesten dvosoban stan u blizini zeleznicke stanice. Nedavno je renoviran. Svetla i prostrana dnevna soba, odvojena kuhinja sa malom trpezarijom, spavaca soba, predsoblje, ostava, kupatilo, terasa. Useljiv odmah. Depozit u iznosu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>