• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura do 805 eura/m2 novogr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura do 805 eura/m2 novogr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura do 805 eura/m2 novogradnja što jeftiniji

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura do 805 eura/m2 novogradnja što jeftiniji" pronađeno 636 nekretnina - prosečna cena 35 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 80 € na 70 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 70 €, 12,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80 €
03.04.2026 - 70 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u zgradi Arcadia, nivo -1. Garažno mesto se nalazi blizu ulaza u zgradu. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 23327. Garaza, Beograd - Beograd Na Vodi | Izdavanje · 12m² · 70€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 80 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u III fazi A bloka, u cenu nisu uračunati mesečni troškovi održavanja garažnog mesta. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 22125. Garaza, Beograd - Blok 67a, A Blok | Izdavanje · 12m² · 80€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 85 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u III fazi A bloka. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25599. Garaza, Beograd - Blok 67a, A Blok | Izdavanje · 12m² · 85€.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura do 805 eura/m2 novogradnja što jeftiniji'
100 €
100 €
120 €
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 90 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u III fazi A bloka, cena je bez uračunatih troškova. Ag. prov. 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25444. Garaza, Beograd - Blok 67a, A Blok | Izdavanje · 12m² · 90€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 100 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u BW Quartet I, ulaz B. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25500. Garaza, Beograd - Beograd Na Vodi | Izdavanje · 12m² · 100€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 100 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u zgradi BW Sensa. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat /, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25395. Garaza, Beograd - Beograd Na Vodi | Izdavanje · 12m² · 100€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 100 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u zgradi BW Parkview. Mesečni troškovi nisu uračunati u cenu. Ag. prov 50 + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 24400. Garaza, Beograd - Beograd Na Vodi | Izdavanje · 12m² · 100€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 100 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u IV fazi A bloka, video nadzor, u cenu nisu uračunati troškovi. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA, VIDEO NADZOR ID oglasa: 15288. Garaza, Beograd - Blok 67a, A Blok | Izdavanje · 12m² · 100€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 100 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u naselju Savada. Vlasnik je pravno lice, pdv nije uračunat u cenu. Mesečni troškovi su uračunati u cenu. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA, INTERFON ID oglasa: 18176. Garaza, Beograd - Savada | Izdavanje · 12m² · 100€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 100 €, 16,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u I fazi Savade, daljinsko otvaranje, video nadzor, cena sa uračunatim troškovima. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA, INTERFON, VIDEO NADZOR ID oglasa: 13087. Garaza, Beograd - Savada | Izdavanje · 16m² · 100€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 120 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u I fazi kompleksa A blok, u cenu su uračunati svi mesečni troškovi. Ag prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25032. Garaza, Beograd - Blok 67a, A Blok | Izdavanje · 12m² · 120€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 120 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetna gradnja, novo naselje, Sun City, obezbeđeno, video nadzor, ulazak na token, u cenu su uračunati svi troškovi. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA ID oglasa: 9839. Garaza, Beograd - Sun City | Izdavanje · 12m² · 120€.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 170 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

IZDAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN – CENTAR, NOVA ZGRADA Lokacija: Strogi centar grada – sve vam je na dohvat ruke! Stan: Potpuno namešten, moderan, useljiv ODMAH Zgrada: Nova gradnja – sve novo, uređeno, uređaji pod garancijom Opis stana: Izdaje se svetao i komforan stan u potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Blok 65, 180 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto na nivou -2, u stameno-poslovnom objektu West Tower, pored stuba. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25437. Garaza, Beograd - Blok 65 | Izdavanje · 12m² · 180€.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 200 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127296, V/, novogradnja. Izdaje se opremljena garsonjera na duzi vremenski period nepusacima. Nije pet friendly. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 200 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se jednosoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini Pedagoškog fakulteta – savršen za studente! Stan je opremljen nameštajem i pruža udoban prostor za život i učenje. Lokacija je odlična – svega nekoliko minuta hoda do fakulteta, prodavnica, kafića i gradskog prevoza. Za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 240 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se moderan jednosoban stan u samom centru grada, u novogradnji. Stan je kompletno nov i opremljen, poseduje: *klimatizaciju *veš mašinu *grejanje na gas (nisko mesečno održavanje) Nalazi se na odličnoj lokaciji – u blizini škole, prodavnica i apoteke, što ga čini idealnim za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 250 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129632, VPR/, novogradnja. Izdaje se nova namestena garsonjera opremljena novim namestajem i uredjajima (sudo masina, frizider, sporet, aspirator, bojler) Mirna dvorisna strana bez buke. Obezbedjeno dodatnim metalnim vratima. Grejanje je EXTRA ( podno ) a racuni su....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 250 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov, nekorišćen stan od 31m2 kod Akva parka za izdavanje. Stan se sastoji od odvojene spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa. Kompletno je opremljen novim nameštajem. Izdaje se na duži vremenski period, za ozbiljne zakupce. Niski mesečni troškovi.Održavanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 250 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131638, I/II. SPRAT KUCE, 70 m2 , namesten stan 3,0 ODMAH USELJIV I IZUZETNO PRIJATAN STAN. Dnevna soba sa kuhinjom i belom tehnikom (nov frizider) 2 spavace sobe, kupatilo. Pored kuhinje odvojena ostava za razne stvari i tu je nova ves masina. Dve terase gledaju na....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PARAĆIN, 256 €, 256,00 m2 cca 1 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdajemo odličan lokal u dva nivoa u novogradnji ,četiri toaleta ,grejanjem na gas Odlična mogućnost za restorane,kafeterije , jer se uz lokal dobija na korišćenje prostor ispred samog lokala za letnje bašte Privatni parking ograđen rampom širine 5 metara za čak 8 do 10 vozila koji....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 280 €, 22,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 300 €
01.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128721, I/V, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Lepa namestena garsonjera na odlicnoj lokaaciji blizu,, Vera". Mesecno placanje, izdaje se na duzi vremenski period. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 280 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite da iznajmite nov ne korišćen stan sa parking mestom a da je na dobroj lokaciji, upravo smo takav stan dobili. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, iz kog ulazite u spavaću sobu i izlazite na terasu, hodnika i kupatila. U stanu je sve novo i nikad nije korišćeno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – Kompletno opremljena garsonjera za dve osobe Izdaje se kompletno opremljena garsonjera površine 22,5 m2, smeštena u prizemlju, idealna za jednu ili dve osobe, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je potpuno nov, u njemu niko do sada nije živeo, a nameštaj....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SREMČICA, 300 €, 25,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com