• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura do 805 eura/m2 240 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura do 805 eura/m2 240 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura do 805 eura/m2 240 m2 zadnjih 14 dana što jeftiniji pala cena

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura do 805 eura/m2 240 m2 zadnjih 14 dana što jeftiniji pala cena" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 447 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 35000 eura
    • do 44000 eura (prosečna cena)
    • do 53000 eura
    • do 447 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-21%

Promena cene sa 140.000 € na 110.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARANĐELOVAC, 110.000 €, 246,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 140.000 €
08.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA NA PRODAJU – ARANĐELOVAC Odlična prilika za porodicu ili investiciju! Na prodaju kuća ukupne površine 246 m², smeštena na prostranom placu od 35 ari, u mirnom i lepom delu Aranđelovca. Osnova kuće: 130 m² Ukupna površina: 246 m² Plac: 35 ari (5 ari ograđeno oko kuće + 25 ari....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 1)

<< <1> >>