• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 novogradnja što manji

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 novogradnja što manji" pronađeno 1 011 nekretnina - prosečna cena 1.246 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, BEOGRAD, Denkova Bašta, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u novogradnji, blizu raskrsnice Gospodara Vučića i Vojislava Ilića, uknjiženo na 11m2 (za putničko vozilo srednje veličine), nivo zemlje, bez lifta i nije na klackalici. Vlasnik 1/1, trenutno se izdaje, može da se preuzme zakupac. Agencijska provizija je 600 evra. GREJANJE....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 11,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova garaža, 11.5m2, lift U ponudi garažno mesto u kvalitetnoj novogradnji. Do garažnog mesta se silazi betonskom rampom (nagib 15%) na nivo -1. Garažno mesto je na klackalici - donja pozicija (Wöhr parking sistem). Manevarski prostor 110m2. Upotrebna dozvola.....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 85 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u III fazi A bloka. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25599. Garaza, Beograd - Blok 67a, A Blok | Izdavanje · 12m² · 85€.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 novogradnja što manji'
100 €
30.000 €
70 €
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 120 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u I fazi kompleksa A blok, u cenu su uračunati svi mesečni troškovi. Ag prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25032. Garaza, Beograd - Blok 67a, A Blok | Izdavanje · 12m² · 120€.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u II fazi A bloka. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25018. Garaza, Beograd - Blok 67a, A Blok | Prodaja · 12m² · 30.000€.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 65, 39.500 €, 12,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u luksuznom objektu West Tower. Agencijska provizija iznosi 2% GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25376. Garaza, Beograd - Blok 65 | Prodaja · 12m² · 39.500€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 100 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u BW Quartet I, ulaz B. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25500. Garaza, Beograd - Beograd Na Vodi | Izdavanje · 12m² · 100€.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 40.000 €, 12,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127915, garazno mesto. Prodaje se garaza 12.5 kvm,u novogradnji. Teretni auto lift. Nije klackalica.Cena je bez PDV a. PDV je 20% za garaze. Garaza se prodaje samo kupcu koji kupi i stan u zgradi. Rok zavrsetka zgrade je decembar 2026. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 100 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u zgradi BW Sensa. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat /, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25395. Garaza, Beograd - Beograd Na Vodi | Izdavanje · 12m² · 100€.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 28.950 €, 12,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u lux naselju A blok, II faza. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 24772. Garaza, Beograd - Blok 67a, A Blok | Prodaja · 12m² · 28.950€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 80 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u III fazi A bloka, u cenu nisu uračunati mesečni troškovi održavanja garažnog mesta. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 22125. Garaza, Beograd - Blok 67a, A Blok | Izdavanje · 12m² · 80€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 90 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u III fazi A bloka, cena je bez uračunatih troškova. Ag. prov. 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25444. Garaza, Beograd - Blok 67a, A Blok | Izdavanje · 12m² · 90€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 100 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u zgradi BW Parkview. Mesečni troškovi nisu uračunati u cenu. Ag. prov 50 + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 24400. Garaza, Beograd - Beograd Na Vodi | Izdavanje · 12m² · 100€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 100 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u IV fazi A bloka, video nadzor, u cenu nisu uračunati troškovi. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA, VIDEO NADZOR ID oglasa: 15288. Garaza, Beograd - Blok 67a, A Blok | Izdavanje · 12m² · 100€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 120 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetna gradnja, novo naselje, Sun City, obezbeđeno, video nadzor, ulazak na token, u cenu su uračunati svi troškovi. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA ID oglasa: 9839. Garaza, Beograd - Sun City | Izdavanje · 12m² · 120€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Blok 65, 180 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto na nivou -2, u stameno-poslovnom objektu West Tower, pored stuba. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25437. Garaza, Beograd - Blok 65 | Izdavanje · 12m² · 180€.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 27.600 €, 12,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124584. Komforno garazno mesto u Juznom bulevaru u novogradnji.Standardna visina, povrsina 12m2. U cenu je uracunat pdv. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni:....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 100 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u naselju Savada. Vlasnik je pravno lice, pdv nije uračunat u cenu. Mesečni troškovi su uračunati u cenu. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA, INTERFON ID oglasa: 18176. Garaza, Beograd - Savada | Izdavanje · 12m² · 100€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 120 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdajemo garazno mesto na odlicnoj lokaciji Novog Beograda u Vojvodjanskoj ulici. U pitanju je klackalica gornji nivo povrsine 13m2. Nov je sistem tako da moze i veci auto. Standardne je sirine. Cela garaza je na -1 a pristup je putem rampe. Pozeljno na duzi period. Garazno mesto....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 100 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforno garažno mesto, 12.75m2, ulazak na daljinsko otvaranje, video nadzor, kao i fizičko obezbeđenje 24h, troškovi nisu uračunati u cenu. Ag. prov. 50 + PDV GREJANJE - CG, sprat PR/PR, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 9765. Garaza, Beograd - Savada | Izdavanje · 13m²....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 20.500 €, 13,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118040, uknjizen. Dva garazna mesta (lift) povrsine 13,5m2 na etazi -1. Cena 20.500 EUR je za 1 garazno mesto. Cena za oba garazna mesta iznosi 41000 EUR. Zgrada je sagradjena 2025. godine i lift je potpuno nov. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 25.500 €, 14,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto površine 14m2 na savremenoj polu-automatskoj platformi. Nije klackalica već savremeni sistem (kombi lift) za parkiranje vozila sa 11 garažnih mesta. Pozivom broja mesta vam dolazi vaše mesto sa autom. U garažu se ulazi preko rampe (nije auto lift) sa daljinskim za otvaranje....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 63, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u novogradnji. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25545. Garaza, Beograd - Blok 63 | Prodaja · 14m² · 25.000€.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 100 €, 16,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u I fazi Savade, daljinsko otvaranje, video nadzor, cena sa uračunatim troškovima. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA, INTERFON, VIDEO NADZOR ID oglasa: 13087. Garaza, Beograd - Savada | Izdavanje · 16m² · 100€.

 
 
 
  Stan, LJUBOVIJA, 28.800 €, 16,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ljubovija, Gornja Trešnjica, 16m2, II/2, grejanje struja, novogradnja. Uredna papirologija, dobijena upotrebna dozvola, knjiženje u toku. Stan se nalazi na samoj obali Drine. Luxuzno je opremljen novim nameštajem i tehnikom, spreman za izdavanje. Zgrada je novije gradnje, poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127246, PR/, klima, lift, uknjizen, novogradnja, parking, podrum. Prodaje se stan kod Vozdovacke crkve, na odlicnoj lokaciji, u dobro odrzavanoj novijoj zgradi, uknjizen, stan je namesten, grejanje je centralno, od prostorija ima sobu sa kuhinjom,predsoblje,i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 69.611 €, 21,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan stan u Novom Sadu, u novogradnji na Detelinari, na pravom ste mestu. U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u savremenom stambenom objektu, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – Kompletno opremljena garsonjera za dve osobe Izdaje se kompletno opremljena garsonjera površine 22,5 m2, smeštena u prizemlju, idealna za jednu ili dve osobe, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je potpuno nov, u njemu niko do sada nije živeo, a nameštaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1095230 Na prodaju nov, neuseljivan stan na Adicama. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, u sklopu kog je i kuhinja. Kao i kupatila. Parking mesto obezbedjeno ispred stana. Stan ce se knjiziti kao garaza. Grejanje na toplotne pumpe. Kontakt osoba 064/823....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 250 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129632, VPR/, novogradnja. Izdaje se nova namestena garsonjera opremljena novim namestajem i uredjajima (sudo masina, frizider, sporet, aspirator, bojler) Mirna dvorisna strana bez buke. Obezbedjeno dodatnim metalnim vratima. Grejanje je EXTRA ( podno ) a racuni su....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 280 €, 22,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 300 €
01.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128721, I/V, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Lepa namestena garsonjera na odlicnoj lokaaciji blizu,, Vera". Mesecno placanje, izdaje se na duzi vremenski period. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115817, PR/V, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Izuzetno lepa komforna garsonjera, Lokacija odlicna, blizina skole, trznog centra, gradskog saobracaja, vidikovacke pijace. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.400 €, 24,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 89953, PR/IV, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.600 €, 24,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126970, I/VI. *SATELIT LUX* 24m2 - NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Stan je izuzetno osuncan i svetao.Blizina skola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.000 €, 24,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja sa privatnim dvorištem, blizu Dunava, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Novom Sadu u modernom mini stambenom kompleksu, projektovanom za miran porodični život, bez buke i gužve. U okviru kompleksa dostupni su garsonjere, jednosobni,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 81.775 €, 24,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno opremljen stan, odličan, funkcionalan, grejanje na norveške radijatore. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV za zakupca dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat 5/, LIFT, NOVOGRADNJA, INTERFON, VIDEO....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalvarija, 118.320 €, 24,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119296, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. 155m2+56m2 Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim vezama i samo na 15 minuta setnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se moze stici gde god pozelite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen stan, funkcionalan, potpuno opremljen, cg po utrošku, niski mesečni troškovi, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50%+ PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 1/, LIFT, NOVOGRADNJA, INTERFON,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SREMČICA, 300 €, 25,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110818, PR/PR, nov, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Nakon ulaska u Sremcicu, na svega 300m od naselja Gorica a na levoj strani glavne ulice nalazi se lokal u prizemlju. Idealna zamisao vlasnika je da bude jedan mini dom zdravlja. Za sada postoji laboratorija....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 400 €, 25,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov lokal, do sada neuseljavan, u ulici Obilićev venac. Površina lokala je 25m2. Nalazi se na prizemlju u novoj stambeno-poslovnoj zgradi sa liftom u blizini centra grada. Izdaje se nenamešten. Sastoji se od jedne velike prostorije, malog hodnika i toaleta. Ima mogućnost....