• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 dvorište do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 dvorište do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 dvorište do 835 eura/m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 dvorište do 835 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, Čortanovci, 65.000 €, 78,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je kuća u Čortanovcima na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom na Dunav. Ova nekretnina se prostire na dva sprata i pruža savršen spoj komfora, prirode i luksuza. Detaljan opis: Lokacija: mirno naselje Čortanovci, poznato po prirodnoj lepoti i blizini Dunava. Površina:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 71.000 €, 85,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111452, 42a, prizemna, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Prodaje se kuca,uknjizena na 85 kvm,za rusenje i izgradnja nove. Struja, gradska voda,gas su na ulici. Blizu mesne zajednice. Cena nije fiksna. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 41.200 €, 50,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća 50m2, na Ledenoj steni, u manjoj, mirnoj ulici u neposrednoj blizini glavne ulice i Žitopeka.. Kuća se sastoji od suterena i sprata. Suteren se sastoji od kuhinje i trpezarije i veće prostorije u funkciji ostave ili podruma. Sprat se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 60.000 €, 74,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128816, 5.15a, prizemna, struja, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv. Ocuvana, useljiva, prizemna porodicna kuca, sa pomocnim objektima, na 5,15 ari placa u mirnom delu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 37.000 €, 50,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111488, 34a, prizemna, kanalizacija, uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van....

 
 
 
  Kuća, UMKA, 29.000 €, 41,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 107688, 12a, prizemna, struja, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, ostava, cela. JEDNA STANICA POSLE CENTRA UMKE.GORNJI DEO SA LEVE STRANE KAD SE IDE IZ BEOGRADA sa pogledom na Savu. Sama kuca je za rusenje sa osnovnim....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 42.000 €, 61,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

DVORIŠNI STAN ! U centaru grada se prodaje dvorišni stan , 61m2 , poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom i dve sobe. Uknjižen, čvrsta gradnja, očuvan, uredno dvorište, etažno grejanje na čvrsto gorivo, montažna garaža. Trofazna struja. Dvosoban stan, Sombor | Prodaja....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 57.000 €, 85,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122131, 15.97a, prizemna, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, mogucnost prosirenja. Lepa, velika i ravna parcela, od cca. 15ari, sa dve manje vikend kucice. Kuce su na asfaltu u vikend naselju....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 51.500 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 51.500 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi se na dohvat ruke – škola, market Roda, bolnica, pijaca i ostali sadržaji. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: * ulaznog predsoblja....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 39.999 €, 63,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem renoviranu odmah useljivu kuću u bačkom gradištu blizu Tise i bisernog ostrva.kuća ima 63m2 a dvorište je 500m2. Kuća ima dve sobe,veliku i jednu manju koju koristim kao ostavu,veliku trpezariju/kuhinju i manje kupatilo.u manju sobu staje samac krevet tako da moze biti gostinska....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 dvorište do 835 eura/m2 (137)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>