• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći centralno grejanje parking

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći centralno grejanje parking" pronađeno 37 nekretnina - prosečna cena 1.132 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 86,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, DUPLEX, na početku Bulevara Nemanjića, u blizini marketa LIDL, pijace Boško Buha, Doma zdravlja, Delta Planet-a, škola, fakulteta, parka Sveti Sava. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom, u nadogradnji, na desetom, zadnjem spratu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 1.090 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odlican 4.0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Stan se nalazi u zgradi iz 1995.godine koja ima veliki parking sa dosta zelenila. Nalazi na visokom prizemlju, na 1 metar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127453, I/III, klima, francuski balkon, terasa, renoviran. Izdaje se osuncan, dvostrano orijentisan salonski stan na 1. spratu, u blizini Bulevara kralja Aleksandra i Vojislava Ilica. Stan se sastoji od dve spavace sobe, dnevnog boravka i dodatne, visenamenske sobe....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći centralno grejanje parking'
900 €
1.300 €
120.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se prostran i funkcionalan stan površine 73 m², koji se nalazi na drugom spratu stambene zgrade na Voždovcu, u mirnoj ulici koja izlazi direktno na Bulevar oslobođenja. Stan se sastoji od: • dnevne sobe • dve odvojene spavaće sobe • trpezarije sa kuhinjom • kupatila • terase....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Podbara, ulica Bele njive. Izdvajamo iz ponude namešten troiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada i osnovne škole. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, tri spavaće sobe, od kojih je jedna kompletno nameštena, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu između Kopitareve gradine i Skadarlije u tihoj ulici sa dovoljno parking prostora, nalazi se ovaj stan pogodan za posovni prostor, rentiranje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 61, 750 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan i komforan, potpuno opremljen stan, poseduje dve spavaće sobe, dve lođe, centralno grejanje po utrošku, slobodan parking oko zgrade. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan od 61 m², smešten na 5. spratu kvalitetne zgrade sa liftom, u jednoj od najpoželjnijih ulica u centru grada. Stan je luksuzno opremljen i uređen iznad standarda, idealan za udoban gradski život. Raspored je izuzetno praktičan – dve odvojene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127030, I/, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Izdaje se na duzi period namesten trosoban stan 60m2 sa parkingom u Novom Sadu na Novoj Detelinari u ulici Veselina Maslese kod kruznog toka. .. Stan je na prvom spratu, dvorisno orjentisan. U zgradi ima lift, video....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ćele Kula, 110.000 €, 59,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, na početku Bulevara Nemanjića, izmedju centra grada i Delta Planet-a. U neposrednoj blizini stana nalazi se Dom zdravlja, brojni maloprodajni objekti, supermarket, filijale banaka, osnovna škola, vrtić, park Sveti Sava. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 139.000 €, 56,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo kompletno renoviran i namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Borči, u ulici Bratstva i jedinstva. Stan se nalazi na idealnom 4. spratu održavane zgrade i spreman je za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. POVRŠINA I STRUKTURA: Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 134.000 €, 56,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade bez lifta, uknjižen 1/1, pogodan za porodično stanovanje, parove ili kao izuzetno dobra investicija za izdavanje. Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 800 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se funkcionalan i svetao stan površine 56m² na odličnoj lokaciji, u zoni Južnog bulevara. Stan se nalazi na 4. spratu (od ukupno 7 spratova) u zgradi sa liftom. Struktura stana omogućava komforan život, idealan za pojedince ili parove koji žele mirnu, a centralnu gradsku lokaciju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se komforan i funkcionalan stan od 55m² u novogradnji, idealan za porodice, IT firme, kozmetičke salone, edukativne školicе ili poslovnu namenu. Struktura stana: velika otvorena prostorija (dnevni boravak, trpezarija i kuhinja) jedna odvojena manja soba hodnik kupatilo terasa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se namešten dvosoban stan površine 55 m2 u centru Novog Sada, u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja koje centar grada nudi – prodavnica, restorana,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 138.000 €, 52,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je stan od 52m² smešten na drugom spratu održavane stambene zgrade sa dva lifta, idealan za parove, porodice ili investiciju za izdavanje. Raspored stana: Ulazni hodnik Dnevni boravak sa trpezarijom Kuhinja Dve spavaće sobe Kupatilo + dodatni toalet Ostava Pripadajuća podrumska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 142.290 €, 52,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura i kvadratura – idealno za život ili investiciju. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku za sve koji traže prodaja stanova Beograd na....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Sodara, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum. Centralno grejanje. Delimično renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija..Stvari i aparati koji su na slikama idu uz stan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 134.530 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 480 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je renoviran i potpuno namešten dvosoban stan površine 45 m² u samom centru Novog Sada. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom izgrađene 2007. godine i predstavlja odličan izbor za parove ili manju porodicu koji žele da žive u samom srcu grada. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 119.690 €, 44,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Borča, 300 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se komforan jednosoban stan u Borči 4 na odličnoj lokaciji, mirna ulica (Hopovska) u blizini Stop šopa, Mekdonaldsa i Lidla. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade, potpuno je namešten i ima centralno grejanje. Parkiranje je na javnoj površini, van zone. Mali režijski troškovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 99807, IV/VII. Na Bulevaru kralja Aleksanda, LUX, nov, moderan, namesten, 43m2, dvosoban stan. Struktura stana: dnevna soba, spavaca soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov namestaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvisim standardima,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
20.03.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je jednoiposoban stan u strogom centru, na trećem spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. U obe prostorije su francuski balkoni., a na krovu zgrade je zajednička terasa. Centralno grejanje je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stana u centru grada, u novogradnji, neuseljavan, dvosoban, terasa i francuski balkon. Centralno grejanje po potrošnji, kalorimetri. Mogućnost iznajmljivanja parking mesta u zajedničkoj garaži. Miran kvart u neposrednoj blizini Cvijićeve ulice, zgrada useljena ove godine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 120.000 €, 39,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101361 - CENA stana 120.000 + 3% agencijske provizije. SA PARKING MESTOM. Uknjižen jednoiposoban lepo održavan stan u odličnoj novijoj zgradi iz 2019. godine na Salajci. U cenu su uračunati kuhinja i deo ugradnog nameštaja Centralno grejanje na gas sa KALORIMETRIMA.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera u kompleksu Planet residence, u zgradi novije gradnje sa tri lifta, na petom spratu sa pogledom na park, površine 38m2 sa grejanjem na inverter klimu ili centralno grejanje koje je povezano sa toplanom i plaća se po utrošku. Stan se sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 580 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se moderan, potpuno opremljen jednosoban stan u naselju Zemunske kapije. Cena sa garažnim mestom 650€. Stan se nalazi na 5. spratu, zapadno je orijentisan i izuzetno osunčan. Pruža prelep pogled na park sa puno zelenila, što garantuje mir i tišinu. Karakteristike stana: Nova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130937, IV/, lift, terasa, parking. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavace sobe, kupatila i terase. Funkcionalan i lepo organizovan prostor, idealan za jednu osobu ili par. Stan je kompletno namesten i opremljen, useljiv odmah. Centralno grejanje je sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 96.230 €, 35,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 127.000 €, 28,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Oliverina – Nameštena garsonjera 28m2 + terasa 7m2 + Parking Prodaje se izuzetno funkcionalna i kompletno nameštena garsonjera u mirnom delu Zvezdare, u Oliverinoj ulici. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine i predstavlja idealnu priliku za život ili investiciju....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 61.485 €, 27,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 89951, I/IV, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi fantastican studio apartman,u zgradi vrhunskog kvaliteta na samo 30m od gondole. Imamo cast da predstavimo prodaju nekretnina od investitora....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 9189847 - IZDAJE SE SA PARKINGOM, SVE U CENI. Nameštena garsonjera na Grbavici u ulici Danila Kiša. Treći sprat, lift, centralno grejanje, Terasa sa pogledom na dvorište puno zelenila. Odmah useljiva. PARKING U DVORIŠTU ZGRADE. KONTAKT OSOBA SVETLANA 06256 9714 ....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

IZDAJE SE POTPUNO NAMEŠTEN, KOMPLETNO OPREMLJEN MANJI JEDNOSOBAN STAN NA 2. SPRATU STAMBENE ZGRADE U MIRNOM DELU ERDOGLIJE BLIZU TRŽNOG CENTRA 'BIG FASHION' (PLAZA) I NACIONALNOG PARKA ŠUMARICE. STAN JE JUŽNO I DVORIŠNO ORIJENTISAN SA POGLEDOM NA PROSTRANU ZELENU POVRŠINU. POSEDUJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 100.000 €, 25,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117324, III/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se garsonjera, 25m2, na Novoj Detelinari. Plan stana: udobna dnevna soba sa koje je izlaz na zastakljenu terasu sa PVC stolarijom. Veoma lepa i funkcionalna kuhinja (zasebni deo) odvojena od dnevne sobe. Kupatilo....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjizen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlicna garsonjera za,investiciju i zivot. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zakljucava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-37 (od ukupno 37)

<< <1> >>