• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći Naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći Naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći Najnovije

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 139.000 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 97.850 €, 86,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.500 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.vintimnekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

2.5, 67m2(terasa 2m2) TA, I/I, telefon, interfon. Rešenje o ozakonjenju. Novogradnja u Kumodražu u blizini okretnice autobusa broj 33. Dobijeno rešenje o ozakonjenju. Nije pogodno za kreditne kupce. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% Oglas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 72.000 €, 65,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo sa Vam ponudimo stan u bluzini centra Inđije, škole, doma zdravlja, opštine. Stan se nalazi u starogradnji, na 4 spratu od 4 u zgradi bez lifta. Po strukturi je trosoban konforan stan od 65m2 . Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog dela, kuhinje u separeu....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

- Pravosnažna građevinska dozvola - Ograničena ponuda - Kompletna dokumentacija -Vrhunska nadogradnja - Investitor koji iza sebe ima bogat portfolio - Investitor je u sistemu PDV - a - Odlična investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027 Agencija nadoknada iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 97.350 €, 59,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Garsije Lorke Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

- Uredna i čista dokumentacija. - Mogućnost kreditne kupovine. - Ukupna površina 58 m2. - . - Zgrada iz 1992 godine. - Kvalitetna gradnja. - Fasadna cigla. . - Centralno grejanje. - Uredan i održavan ulaz. - . - Dvostrana orijentacija. - Sunčan i svetao (jugozapad, severoistok). -....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 130000 eura do 80 m2 što veći najnovije (67)
  • svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći (4668)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>