• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći" pronađeno 4 658 nekretnina - prosečna cena 1.096 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRALJEVO, Centar, 117.000 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u centru Kraljeva, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zdravstvenog centra Studenica. Stan predstavlja idealnu priliku kako za prodaju stanova za stanovanje, tako i za poslovni prostor (lokal, ordinacija, kancelarija, apoteka). Stan ima 67m², uz mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 79445, II/III, izvorno stanje, stara gradnja. Mirna lokacija, na ivici Zvezdarske sume. Stan je pogodan za porodicu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, spavace sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Postoji mogucnost prilagodjavanja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan 67m2 sa terasom, funkcionalan raspored, komforne i svetle prostorije, dnevni boravak, trepezarija, kuhinja, spavaća soba, terasa i kupatilo. Stan kompletno opremljen na odličnoj lokaciji u samom centru grada, odmah useljiv. Odličan stan na odličnoj lokaciji za svaku preporuku....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 127.800 €, 67,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 67.27m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom ulicom. Stan poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenim kuhinjskim delom, 2 spavaće sobe, terasu, predsoblje, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 600 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdajemo dvosoban (2.0) renoviran namešten stan kod bivšeg hotela Jugoslavija na 4. spratu. Stan još ima kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i zastakljenu lođu. Sobe su međusobno razdvojene kuhinjom i kupatilom. Prozori gledaju na unutrašnje dvorište, kraj je miran. Klima, CG, KTV, Internet,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 650 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 700 €
24.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman I, ulica Veljka Petrovića. Kompletno namešten, komforan trosoban, svetao stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Izolovan od gradske gužve i buke. U neposrednoj blizini Štranda, Limanskog parka, fakulteta, TC Promenada, Spensa Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan površine 67m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta u blizini centra grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 125.800 €, 67,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan od 67m2, u novijoj zgradi na 3 spratu bez lifta. Stan je u novom urbanizovanom naselju na Somborskom bulevaru sa stambenim zgradama , gde su u blizini prodavnice dragstori kafići, obdanište i drugo. Stan je u odličnom stanju i vrlo funkcionalnog rasporeda. Raspored....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Napomena PROSTORIJE: ULAZNI HODNIK,DNEVNA SOBA, SPAVACA SOBA, TRPEZARIJA,KUHINJA,KUPATILO, DVE LODJE I TERASA. dokumentacija 8/8 DR AGOSTINA NETA Dvosoban stan, Beograd | Izdavanje · 67m² · 600€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 107.200 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* DUPLEX 67 m2 u izgradnji. 3 spavace sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2 m2. Dnevna soba , velika 31 m2. 2 terase. Polozaj: dvostrano. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima zivot....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 200 €, 67,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal pogodan za uslužnu delatnost ali vrlo lako može da se preuredi i za potrebe drugih delatnosti. Sastoji se iz dva dela od kojih je jedan deo površine 43m2 a drugi 24m2. Prodaje se u viđenom stanju sa zatečenim inventarom. Stolarija je metalna sa drvenom oblogom u jednom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 43.550 €, 67,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 43.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj oazi mira, a istovremeno na idealnoj lokaciji. Stan je orijentisan jugozapadno, što ga čini izuzetno svetlim i sunčanim tokom celog dana.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 86.000 € na 84.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 84.000 €, 67,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 86.000 €
08.05.2026 - 84.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je moderan i komforan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, površine 67 m². Nalazi se u prizemlju, ali je pozicioniran kao prvi sprat, sa posebnim ulazom, što dodatno doprinosi osećaju privatnosti i praktičnosti. Stan je moderno namešten, sa ugradnim nameštajem, i sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 75.000 €, 67,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Strogi centar, glavna ulica Poslovni prostor / Lokal, Ćuprija | Prodaja · 67m² · 75.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 16.000 €, 66,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Započet objekat je sa pločom,prizemlje i sprat završeni,ali nema krov,samo ozidano bez stolarije.Struja je bila u pomoćnom objektu(brvnari),ali je isključena.Bunar na placu,asfalt do kuće. Kuća, Jagodina - Končarevo | Prodaja · 66m² · 16.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski prostor površine oko 50m2, pa je moguće proširiti stan. Stan je uknjizen, moguca je kupovina putem stambenog kredita. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan je trećina kuće, ima svoj zaseban ulaz. Stan obuhvata prizemlje i sprat. U prizemlju je jedno kupatilo, kuhinja, trpezarija, velika dnevna soba iz koje se izlazi u dvorište. Na spratu su velika spavaća soba, kupatilo i ostave. Kompletno je namešten i opremljen belom tehnikom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.000 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Krunski venac - Sinđelićeva 3.0, 66m2 (terasa 3m2), 3/5, CG, lift, telefon, interfon, garaža Izdaje se namešten stan u novijoj zgradi, u Sinđelićevoj ulici na Vračaru. Sastoji se od dnevne sobe sa trpzeraijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U cenu zakupa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PARAĆIN, 350 €, 66,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdajemo lokal od 66m2 u neposrednoj blizini OMV benziske stanice, naplatnih rampi za Beograd i Niš kao i magistrale koja vodi ka Zaječaru. Pogodno je za razne vrste delatnosti Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Izdavanje · 66m² · 350€.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 126.350 €, 66,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 66,5m2. Nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom i severoistočno je orijentisan. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 650 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se svetao i prostran dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Starog Merkatora. Stan ima izuzetno praktican i funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavacim delom. Sastoji se iz dnevne sobe sa terasom, kuhinje sa trpezarijom, manje decije sobe, spavace sobe sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 135.000 €, 66,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1099791 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Troiposoban stan na Veterničkoj rampi, kod Okretnice. Sastoji se iz dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom, tri sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je etažno na toplotne pumpe - podno. Mali računi. Postoji....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 82.000 €, 66,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan je izuzetno komforan,nalazi se u strogom centru grada, Sastoji se od velikog dnevnog boravka koji je od trpezarije odvojen harmonika vratima,kuhinje,dve spavaće sobe,hodnika,toaleta ,kupatila i terase. Uknjižena kvadratura je manja od stvarne.Ima oko 77m2. Mikrolokacija garantuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvosoban stan površine 66m2 u prizemlju zgrade sa liftom u blizini Čaira i Medicinskog fakulteta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, dva kupatila i terase. Grejanje je na struju /inverter klima/. Komplet je opremljen nameštajem....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 66,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 65.000 €, 66,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo funkcionalan poslovni prostor u samom centru Ćuprije, na atraktivnoj lokaciji! Lokal ima ukupnu površinu od 66 m² i sastoji se od: Dve veće prostorije – savršene za radni prostor, izložbeni salon, prodajni deo ili kancelarije. Jedne manje kancelarije – koja može služiti....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 450 €, 66,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nenamešten trosoban stan kao poslovni prostor u ulici Cara Dušana u blizini Crvenog pevca, u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, površine 66m2 sa etažnim grejanjem sa kotlom na struju i inverter klima uređaj. Stan se sastoji iz velikog hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 132.000 €, 66,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126180, II/, klima, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban stan, Beograd - Karaburma |....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 110.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 22, 900 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se 2.0 stan, 66 m2, na 2 spratu, lift, CG, klima, kablovska, blindirana vrata, terasa. Novagradnja, lux namesten, parking mesto u garazi. Za vise informacija pozvati 06604 0337 ... Prikaži broj Dvosoban stan, Beograd - Blok 22 | Izdavanje · 66m² · 900€.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 66,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan i svetao dvosoban stan u strogom centru Jagodine, idealan za porodični život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi u urednoj zgradi sa liftom, sa besplatnim parkingom u blizini. Struktura stana: Dve odvojene spavaće sobe, prostran dnevni boravak, Izdvojena....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 119.322 €, 66,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3.0, 66m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični objekat u centru poznatog banjskog mesta Vrdnik stanarima pruža izvanredne pogodnosti - spoj prirodnog mira, čistog vazduha, netaknute prirode....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 799-830 (od ukupno 830)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>