• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što jeftinij - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što jeftinij - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što jeftiniji prizemlje

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što jeftiniji prizemlje" pronađeno 588 nekretnina - prosečna cena 1.287 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • 2.sprat
    • dvorište
    • podno grejanje
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOMBOR, Centar, 41.200 €, 39,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN-POSLOVNI PROSTOR! U samom centru grada,na idelanoj lokacviji kao za život,tako i za poslovni prostor,stanu prizemlju,39m2,modernog rasporeda,u nivoima,sređen,Ili poslovni prostor koji je vec osmišljen i preuređen da tako funkcioniše u zavisnosti od potreba! Jednosoban stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda na dvorište. Garsonjera je polunameštena i opremljena klimom, veš mašinom i kuhinjskim elementima sa šporetom i rernom. Grejanje je na struju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.000 €, 24,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja sa privatnim dvorištem, blizu Dunava, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Novom Sadu u modernom mini stambenom kompleksu, projektovanom za miran porodični život, bez buke i gužve. U okviru kompleksa dostupni su garsonjere, jednosobni,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 43.100 €, 25,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je garsonjera na prodaju u Adicama, u prizemlju zgrade, po neverovatnoj ceni ! Ovaj stan se nalazi u mirnom i urbanom delu Novog Sada, idealnom za sve koji žele miran život, a ipak potpunu povezanost sa gradskim sadržajima. Adice su jedno od najtraženijih naselja kada je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.000 €, 27,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1095163 - Cena je 44 000e + agencijska provizija 3%. Na prodaju garsonjera na Adicama. Nova gradnja, na prizemlju. Prodaje se sa kuhinjom i tehnikom. Postavljene su lepe rešetke na ulazna vrata i na prozor. Ulaz je sa ulice i ima svoje parking mesto. Knjiženo kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 44.000 €, 23,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor u Kragujevcu, u samom centru grada, na prometnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji. Poslovni prostor ima 23m² i nalazi se na visokom prizemlju, što ga čini lako dostupnim. Prostor je funkcionalan i pogodan za različite vrste delatnosti – kancelarije, uslužne....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 44.400 €, 29,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora I ostave sa hladnjačom. Grejanje je ta. Pogodan je za sve delatnosti. Svojina 1 kroz 1. Poslovni prostor / Lokal, Niš - Durlan | Prodaja · 29m²....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 44.999 €, 31,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se svestran poslovni prostor površine 31,07 m², smješten u prizemlju modernog stambeno-poslovnog objekta. Lokal je idealan za investiciju ili spostvena investicija i dokumentacija je potpuno uredna. Ključne karakteristike prostora: Površina: 31,07 m² (pravougaon oblik, lako....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 42,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u visokom prizemlju, na odličnoj lokaciji u blizini Pedagoškog fakulteta, parka i velikog marketa. Idealan je kako za starije osobe, tako i za studente, zbog svoje funkcionalnosti i mirnog okruženja. Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, prostrana spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 45.000 €, 24,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman u Brzeću, odlična lokacija, 100 metara od gondole koja vodi do vrha Kopaonika. Super investicija za one koji žele da se bave izdavanjem. Apartman se nalazi u prizemlju, površine 24m2 plus hodnik koji ne ulazi u kvadraturu, gde se izlazi u dvorište zgrade. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Đuriselo, 46.350 €, 44,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Đuriselu od 70 m2 na 26 ari placa. Kuća je okružena zelenilom sa prelepim pogledom na grad i okolinu. U prizemlju se nalazi hodnik, spavaća soba, kupatilo i dnevni boravak a na spratu spavaća soba. Kuća je renovirana i nema ulaganja. Prodaje se nameštena. Legalizovana....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 48.000 €, 85,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Vraćevšnici opština Gornji Milanovac od 160 m2 na 27 ari placa. Kuća se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac-Gornji Milanovac. Položaj kuće je na blagoj uzbrdici, tako da je osunčana tokom celog dana. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, kuhinja, jedna....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 48.000 €, 45,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite stan bez ulaganja, na top lokaciji? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju jednosoban, funkcionalan stan u centru Jagodine, smešten u prizemlju novije zgrade – idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija. ✨ Zašto je ovaj stan pravi izbor? ✔ Lokacija u samom centru –....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 48.000 €, 15,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Metohijska lokal, 15m2, prizemlje, klima Prodaje se lokal na Vračaru i prizemlju stambene zgrade. Lokal ima dosta prirodne svetlosti od ulaznog dela koji je većinski u staklu, kao izlog. Sastoji se od prijemnog dela, male čajne kuhinje i toaleta. Renoviran je,....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 80m² · 49.500€.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 50.000 €, 80,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo započetu kuću Su+Pr+Sp ,sa priključkom vode ,na 2.9a placa idealnu za kupce koji žele da urede dom po svojim željama! Objekat čine suterenski deo,prizemni deo sa dnevnom sobom ,dve spavaće sobe i kupatilom ,dok se na spratu nalaze jos tri spavaće sobe! Kuća, Paraćin | Prodaja....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 50.000 €, 55,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderno uređen stan površine 55 m² u Resavici, smešten u prizemlju stambene zgrade. Stan je funkcionalno i savremeno koncipiran, a sastoji se od: dnevnog boravka kuhinje sa trpezarijom jedne komforne spavaće sobe kupatila Enterijer je urađen u modernom stilu, sa pažljivo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 30,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji u blizini Ekonomskog i Pravnog fakulteta, Obilićevog venca Pogodan za obavljanje različitih delatnosti (manja ordinacija, frizersko-kozmetički salon i slično). Uknjižena površina 30m2. Nalazi se u prizemlju stambeno poslovne zgrade. Lokal ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 50.000 €, 18,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

CENTAR, DVORIŠNI STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 1101282.CENA STANA JE 50000E + 3% . Prodaje se manji stan u strogom centru. Stan je u prizemlju a iznad ima stan . U stanu treba samo higijensko krečenje. Kuhinja je u sklopu sobe i kupatilo. Pord zgrade ima mesto za sedenje i sušenje....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 50.000 €, 18,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju garsonjera u Kragujevcu, u centru grada, na odličnoj lokaciji u mirnoj stambenoj zgradi sa manjim brojem stanova. Garsonjera se nalazi na prizemlju i ima ukupnu površinu od 18m2, dok je uknjiženo 14m2. Stan je funkcionalan i pogodan kako za svakodnevno stanovanje, tako....

 
 
 
  Stan, BANJA, 51.500 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u centru Niške Banje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. Odlična investicija za izdavanje za turiste. Stan je uknjižene kvadrature 29m2. Po strukturi je jednosoban. Nalazi se na visokom prizemlju u starogradnji. Sastoji se od ulaznog dela,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 53.200 €, 36,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je stan u izgradnji u Vrnjačkoj Banji, u naselju Raj, na odličnoj lokaciji u mirnom delu mesta. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 3 sprata, a ukupna površina stana iznosi 36,69 m². Lokacija je pogodna za miran boravak, a istovremeno je nedaleko od samog šetališta i....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 54.000 €, 38,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Apartman se nalazi u Brzeći na 100 m od gondole na odličnoj lokaciji. Ima dva nivoa, na prvom nivou površine 23 m2 je dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom. Na drugom nivou-galeriji, površine 15 m2 je spavaća soba. Sobe fizički nisu odvojene. U kuhinji i kupatilu je keramika, u ostatku....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 54.600 €, 33,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor - lokal u prizemlju, površine 33m2, TC Zona I na Bulevaru Nemanjića. Lokal je na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u prizemlju Tržnog Centra, pristupačan na oba ulaza (s prednje kao i sa zadnje strane). Pogodan je za poslovni prostor kao i sve vrste delatnosti.....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 56.000 €, 28,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115234, VPR/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Sve etaze u objektu su resene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje jos skijasnicu,ostavu i tehnicku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i nocne zone osim studija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 56.500 €, 30,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123680, PR/, uknjizen. Na prodaju garsonjera u prizemlju zgrade u Centru Novog Sada. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i galerije za spavanje iznad dnevnog boravka. Uknjizen je na 20m2 a galerija nije uknjizena ona ima 10m2. Odlican je za izdavanje....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 57.000 €, 87,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 57.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi po plus pr plus pk, povšine 87m2. Nalazi se na placu od 187m2. U prizemlju kuće se nalazi ulazni hodnik, dnevna soba sa izlazom na verandu, kuhinjom i trpezarijom i kupatilom. Prvi sprat se sastoji od 2 spavaće sobe ,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 57.000 €, 33,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129832, PR/II, terasa, uknjizen. Na prodaju odlicna garsonjera sa terasom u prizemlju zgrade. Grejanje na gas. Postoji mogucnost prosirenja odnosno da se dobije jos jedna prostorija. UKNJIZENA KAO STAN. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 57.000 €, 30,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo jednosoban stan u centru grada u prizemlju , kompletno namešten odličnog rasporeda , sređen renoviran . Stan se sastoji od hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije , sa desne strane je kupatilo , pravo spavaća soba i levo je kuhinja sa dnevnom sobom . Stan ima pripadajuće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 57.600 €, 32,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1100851 CENA je 57.600e + 3% agencijska provizija. Na prodaju stan u izgradnji, na samoj granici Telep-Adice, u neposrednoj blizini O.Š."Jožef Atila".Završetak radova se planira u junu sledeće godine 2026. Ovaj stan se nalazi u prizemlju zgrade i knjižiće se kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 57.700 €, 52,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor u Durlanu. Nalazi se na odličnoj lokaciji, pogodan za različite delatnosti zbog svoje strukture i komfonih prostorija. Poslovni prostor je uknjižene kvadrature 52m2. Sastoji ulaznog dela, dve sobe i kupatila. Nalazi se u prizemlju. Prostorije su komforne....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 80m² · 58.000€.

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 58.000 €, 30,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lep jednosoban stan u Starim Banovcima, na obali Dunava, sa velikom terasom od 10kvm. Nalazi se u prizemlju zgrade, sunčan, sa prelepim pogledom na reku. Prostorije: hodnik, velika soba, kuhinja, kupatilo i terasa. Nov, neuseljavan, za uživanje. Uredna dokumentacija. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 58.800 €, 27,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, VB Residences je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 4: 27.58m2 4.1 Predprostor....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 59.000 €, 66,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Irig, Grgeteg - Branka Radičevića - HITNA PRODAJA! kuća, 66m2, prizemlje, TA, garaža, struja, voda, asfalt, plac 9a, pomoćni objekti U neposrednoj blizini manastira Grgeteg prodaje se porodična kuća površine 66m2 sa pomoćnim objektima. Kuća je prizemna, zidana ciglom, u izvornom stanju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. *CELAREVO NOVI - LUX** + GARAZA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvoriste. Odlican. Uknjizen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 59.000 €, 31,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u Centru, u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe i kupatila. -renoviran, bez ulaganja -grejanje na struju (TA) - idealan za izdavanje -ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 59.940 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129114, PR/II. Prodaja - JUZNI TELEP - SAMO U BEOCITY - 33 m2 1,0 - soban stan. Prizemlje, u izgradnji. Useljenje leto ove godine. Moze biti 2,0 - soban. Juzna strana. Pogled na Frusku goru. Podno grejanje. Parking 5000e. Knjizi se kao garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 61.480 €, 36,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan apartmanskog tipa u izgradnji, u stambenom objektu SU+P+II+PK, u Sokobanji. Stan je projektovane povšine 36.14m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Ova struktura nalazi se u prizemlju,....