• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura do 17 eura/m2 namešte - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura do 17 eura/m2 namešte - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura do 17 eura/m2 namešten pala cena što skuplji 70 m2

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura do 17 eura/m2 namešten pala cena što skuplji 70 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 842 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1200 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • 3.sprat
    • centralno grejanje
    • 1.sprat
    • klima
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.100 €
01.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se luksuzan, potpuno renoviran i kompletno namešten trosoban stan površine 70 m², na 3. spratu, u ulici Gavrila Principa. Stan ima savremeno dizajniran enterijer, kvalitetan nameštaj i belu tehniku. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 900 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.000 €
08.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Krunska - Stan za izdavanje Na početku Krunske ulice, za izdavanje trosoban kompletno namešten stan na 6 spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa terasom i ostavom, dnevne sobe, trpezarije sa terasom, spavaće sobe, radne sobe i kupatila. Dvostrano je orjentisan....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 950 € na 850 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 850 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 950 €
27.03.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Napomena Izvanredan prostor, renoviran,kompletno namešten. Stan je na odličnoj poziciji,u dvorišnoj, stambenoj zgradi,pored Hrama Svetog Save. U blizini su svi sadržaji potrebni za kvalitetan život. dokumentacija 1/4 SVETOG SAVE Dvosoban stan, Beograd - Vracar | Izdavanje · 70m² ·....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura do 17 eura/m2 namešten pala cena što skuplji 70 m2'
680 €
650 €
300 €
 
-12%

Promena cene sa 850 € na 750 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 750 €, 66,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 850 €
24.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izdavanje trosobnog stana površine 66m2 u centru Novog Sada. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru izdavanja stanova Novi Sad, posebno za one koji traže komforan i funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 650 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 700 €
24.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman I, ulica Veljka Petrovića. Kompletno namešten, komforan trosoban, svetao stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Izolovan od gradske gužve i buke. U neposrednoj blizini Štranda, Limanskog parka, fakulteta, TC Promenada, Spensa Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>