• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura do 17 eura/m2 što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura do 17 eura/m2 što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura do 17 eura/m2 što manji namešten pala cena 40 m2

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura do 17 eura/m2 što manji namešten pala cena 40 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 832 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1200 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 500 €
17.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Modene. Kompletno, apartmanski namešten jednosoban stan u pešačkoj zoni, uz katedralu i Trg slobode. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostrana soba, kuhinja sa trpezarijskim delom, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom i zajednička terasa.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380 €
08.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica, u blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Idealan za studente, pojedince ili parove. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene kuhinje, dnevne sobe sa izlazom na terasu,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 300 €
24.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvosoban stan preko puta Vojne bolnice na petom spratu stambene zgrade bez lifta, površine 40m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Grejanje je centralno, ima interfon, parking mesto....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura do 17 eura/m2 što manji namešten pala cena 40 m2'
600 €
400 €
180 €
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
03.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se namešten jednoiposoban u blizini parka Čair u Ljubićskoj ulici u zgradi novije gradnje završene 2026godine, bez lifta, na drugom spratu, površine 40m2 sa grejanjem na struju (inverter klima uređaj). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 450 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je jednoiposoban stan, kompletno namešten, sa pripadajućim parkingom, u novoj zgradi. Stan se izdaje kompletno namešten, izuzetno je svetao i veoma funkcionalan. Blizina Vodovodske i Trgovačke ulice, gde saobraća više autobuskih linija. Od prostorija poseduje: predsoblje,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 550 € na 520 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 520 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 620 €
20.03.2026 - 600 €
03.04.2026 - 550 €
24.04.2026 - 520 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ovaj izuzetno svetao stan, površine 42m2, nalazi se u ulici Dr Velizara Kosanovića, u zoni sa razvijenom infrastrukturom, na 7. spratu nove zgrade sa liftom i centralnim grejanjem (sa kalorimetrima - niski računi). Lux stan, kopletno namešten, opremljen novom belom tehnikom, i kao....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoškog puta, škole, vrtića i hotela Sheraton. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, svetao dnevni boravak sa šankom odvojenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>