• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura bazen lift što jeftin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura bazen lift što jeftin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura bazen lift što jeftiniji

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura bazen lift što jeftiniji" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 1.365 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Kuća, BARAJEVO, 1.000 €, 280,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Meljak, Veljka Vlahovica, 11.0 kuca od 280 m2 sa 2 terase, na 8.57 ari placa, PR + PTK, eg (kotao na cvrsto gorivo), telefon, bez lifta, ktv, internet, klima, useljiva po dogovoru, renovirana, uknjizena na 280 m2, parking, bazen, novogradnja iz 2017. godine. Iznajmljuje se kuca u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport City-ja. U izgradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 1.450 €, 102,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kosutnjak, Blagoja Parovica, 3.0, 102 m2 sa terasom i lodjom, II od III sprata, cg, telefon, bez lifta, interfon, internet, ktv, useljiv od 01. maja, polunamesten, uknjizen na 102 m2, garaza u ceni zakupa. DIVAN TROSOBAN STAN SA GARAZOM! U ekskluzivnom delu Banovog Brda, nadomak Kosutnjaka,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura bazen lift što jeftiniji'
1.550 €
1.990 €
12.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.500 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Ćirila i Metodija 4.0, 131m2 (terasa 15m2), CG, 2/3, lift, interfon, parking, garaža. Oaza - luksuzan kompleks, sa moderno uređenim i opremljenim stanovima, podzemnom garažom, unutrašnjim zatvorenim dvorištem i pratećim sadržajima (supermarket, salon lepote,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

HIT - SNIŽENA CENA - TOP PONUDA Na prodaju apartman na Kopaoniku, 35m2, 47.000e. Apartman se nalazi u novoj zgradi na trećem spratu bez lifta u kompleksu Kraljevi Čardaci i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.150 €, 36,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi garsonjera sa dnevnim boravkom i kuhinjom,kupatilom i terasom. Tehničke karakteristike • Grejanje: Centralni kotao na gas • Izolacija: 12 cm kamena vuna • Zidovi: Termo....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 57.162 €, 28,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka 0.5, 28m2 (terasa 6m2), 3/6, EG/norveški radijatori, lift, internet, KATV, garaža Kompleks Zlatiborske terase se nalazi na brdu Palisad, na oko 1000m od jezera, u miru borove šume, u mirnom delu Zlatibora - Palisadu, na Jevrejskom brdu, odakle se....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 61.200 €, 34,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 64.800 €, 36,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.500 €, 39,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi je više stanova različitih kvadratura i struktura, a svaki od njih deo je arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.280 €, 33,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – na prodaju moderan stan u Vrnjačkoj Banji, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta hoda od centra i svih ključnih sadržaja. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za izdavanje stanova Vrnjačka Banja....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 65,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Tehničke karakteristike • Grejanje: Centralni kotao na gas •....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.498 €, 32,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 51,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja "Zlatiborski konaci". Udaljen 1.3km od centra Zlatibora. Prodaje se kompletno namešten nameštajem vrhunskog kvaliteta. Poseduje zajednički....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 57,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 87.500 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u izgradnji, radjen po svim standardima koji ispunjavaju sve Vase zahteve. U centru grada, na drugom spratu, lift, bazen, parkinzi. Poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, odvojenu spavacu sobu, hodnik i terasu. Nazovite za vise informacija na 064831 2063 Prikaži....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 95.000 €, 46,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ovaj prelepi jednoiposoban apartman se nalazi na planini Zlatibor, u prestižnoj i novoj zgradi koja pruža sve što vam je potrebno za vrhunski životni stil. Lokacija je savršena za one koji žele da budu u blizini svih važnih sadržaja, ali i da uživaju u miru i privatnosti svog doma,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 120.000 €, 72,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1.0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>