• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura bazen što veći 1.spra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura bazen što veći 1.spra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura bazen što veći 1.sprat

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura bazen što veći 1.sprat" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 896 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 98 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Zemun, 4.000 €, 500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se prelepa kuca od 500m2 za zivot i uzivanje, sa dvoristem od 8 ari i bazenom u blizini KBC Bezanijska kosa. Moze se izdavati namestena, polunamestena ili prazna, po dogovoru. U suterenu se nalazi tererana potpuno opremljena, sa stolom za masazu, kartaski sto sa 8 mesta, sauna....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Senjak, 5.000 €, 375,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Savski venac, Senjak - Sanje Živanovića kuća, 6.0, 375m2 (terasa 32m2), PO+PR+I+II, EG, plac 894m2, telefon, interfon, podrum, dve garaže, struja, voda, kanalizacija, asfalt. Izdaje se kuća na Senjaku sa izuzetno lepo uređenim vrtom i dvorištem u blizini francuskog vrtića i engleske....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura bazen što veći 1.sprat'
50.000 €
1.000 €
1.990 €
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, 5.000 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veternik, Veternička rampa. Predstavljamo novu, luksuznu sedmosobnu kuću visokog kvaliteta gradnje ukupne površine 300 m2. Ovaj lep, moderan i komforan stambeni prostor čine dve etaže: prizemlje i sprat. Prizemlje kuće čine ulazni hodik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 1.400 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Izdvajamo iz ponude odličnu, novu i dodatno renoviranu, kompletno nameštenu petosobnu kuću na atraktivnoj, lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Spratnost objekta - prizemlje, sprat i potkrovlje. Prizemlje čine komforan i svetao dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.550 €, 126,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Ćirila i Metodija 3.0, 126m2 (terasa 20m2), prvi sprat, CG, lift, interfon, garaža Luksuzan stan u elitnoj zgradi za uživanje, odmor i relaksaciju. Stan je kompletno opremljen (nameštaj, peškiri i komplet posuđa). Po strukturi je trosoban i dvostrano orijentisan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 850 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se prelep sprat kuće na Panteleju u blizini marketa Beni. Nalazi se na prvom spratu porodićne kuće sa posebnim ulazom. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i električnim uređajima. Prelepo izgleda sa bazenom ispred kuće. Površina stana je 115....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se USELJIV OD 5.1.2026, nov, potpuno opremljen, 3.0 stan na 1. spratu tek useljene zgrade. Stan je dodatno opreman po želji vlasnika(custom made) i poseduje: - Grejanje podne keramike, - Mrežno kabliranje internet veze u svim sobama, - Italijanska keramika 1. Klase (master....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.500 €, 57,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan porodični stan od 57 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u prestižnom i zatvorenom kompleksu "Crnjanski". Stan sadrži: Dve komforne spavaće sobe Prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom Kupatilo Terasu idealnu za odmor, sa prelepim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 97.708 €, 52,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom bazena i teniskih terena, na 950 metara od glavnog šetališta. Okružen zelenilom, izdvojen od gužve, pruža jedinstven mir i tišinu. Stan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.100 €, 45,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu Vrnjačke Banje, u naselju Raj, u blizini akva parka, nalazi se stan u izgradnji površine 45,92 m². Stan je odlično iskorišćenog prostora, sa strukturom 2.5 i nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima ukupno tri sprata. U okviru kompleksa planiran je i bazen koji će biti....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.556 €, 38,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.164 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 73.500 €, 35,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 35 m2, na prvom spratu. Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Prodaje se sa novim nekorišcenim nameštajem, tehnikom i posudjem. Na podu je parket, stolarija je....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.580 €, 34,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom, savremenošću i osećajem boravka u hotelu. U neposrednoj blizini su prodavnice, škola, apoteka i svi važni sadržaji, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 71.150 €, 28,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, na prvom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom. Prodaje se sa nameštajem, PVC stolarija, grejanje etažno, parking je ispred objekta za vlasnike apartmana. U samom objektu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.120 €, 24,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>