• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura barem 80 m2 luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura barem 80 m2 luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura barem 80 m2 luksuzan što manji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura barem 80 m2 luksuzan što manji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 102.960 €, 72,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

LUKSUZAN TROOSOBAN STAN NA TOP LOKACIJI – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Ako tražite stan koji kombinuje savršenu lokaciju, kvalitet i sigurnost – ovo je prava prilika za vas. Na prodaju kompletno opremljen trosoban stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta, smešten u popularnom kompleksu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 116.000 €, 72,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veći luksuzan stan smešten u jedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine. Ovaj jedinstveni apartmanski kompleks nudi poseban komfor za svoje stanare koji se ne mogu naći na bilo kojoj drugoj zgradi: - Stanari imaju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 450 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se moderan, luksuzno opremljen stan površine 70m², smešten na drugom spratu novije zgrade sa dva lifta, izgrađene 2021. godine. Stan je južno orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom dana, a zahvaljujući pogledu ka dvorištu pruža mir i privatnost. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 120.000 €, 72,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 23, 1.000 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

LUX TROSBAN STAN – BLOK 23, MILUTINA MILANKOVIĆA Renoviran - Kompletno namešten Izdaje se vrhunski renoviran i izuzetno komforan trosoban LUX stan u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – Blok 23, preko puta Medi Group bolnice. Idealna lokacija za život, sa svim sadržajima....