• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura barem 80 m2 do 15 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura barem 80 m2 do 15 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura barem 80 m2 do 15 eura/m2 što skuplji pala cena renovirano

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura barem 80 m2 do 15 eura/m2 što skuplji pala cena renovirano" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 779 eura
    • do 974 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 3.000 € na 2.800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 2.800 €, 183,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 3.000 €
10.04.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Centar, Brankova, 5.0 poslovni prostor od 183 m2 sa terasom, III od IV sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, polunamesten, uknjizen, novogradnja. Poslovni prostor u luksuznoj poslovnoj zgradi u najatraktivnijoj zoni....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 2.200 € na 1.800 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 1.800 €, 275,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 2.200 €
15.05.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je reprezentativan poslovni prostor za izdavanje u Novom Sadu, u samom srcu Starog Grada, u prestižnoj ulici Zlatne grede, u pešačkoj zoni. Prostor se nalazi u prizemlju, potpuno je renoviran i ima ukupnu površinu od 275m2, uz podrum od 40m2 i dvorište od 150m2. Raspolaže....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.500 €
01.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan stan, potpuno renoviran i luksuzno opremljen, sastoji se od dva stana spojena u jedan, a čine ga dnevni boravak sa izdvojenim radnim delom, kuhinja i trpezarija, četiri spavaće sobe, kupatilo sa đakuzi kadom. U stanu postoje filteri za vodu, pet klima uređeja, visina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura barem 80 m2 do 15 eura/m2 što skuplji pala cena renovirano'
990 €
800 €
760 €
 
-8%

Promena cene sa 1.200 € na 1.100 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.100 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 1.200 €
15.05.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110077, IV/VI, klima, lift, salonski, terasa, renoviran, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je prostran, potpuno renoviran stan salonskog tipa u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan je po strukturi trosoban, nalazi se u zgradi sa liftom, a sastoji....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Kej, 750 €, 72,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Beogradski kej. Renoviran poslovni prostor na visokom prizemlju poslovne zgrade. Nadomak šetališta keja, Dunavskog parka i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine tri kancelarije ukupne površine 72m2 – dve veće i jedna manja. Pored kancelarijskog dela, prostor....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 63, 700 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 51281, V/IX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, poseduje veliki dnevni boravak, tri spavace sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, poseban toalet, lodju. Stan je klimatizovan dve klime, CG. Potpuno opremljen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>