• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura barem 80 m2 do 15 eur - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • svenekretnine do 130000 eura barem 80 m2 do 15 eur - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura barem 80 m2 do 15 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura barem 80 m2 do 15 eura/m2 što skuplji" pronađeno 1 723 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 705 eura
    • do 882 eura (prosečna cena)
    • do 1000 eura
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, Crveni Krst, 56.700 €, 5569,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac 5569m2 na kome je uknjižen temelj kuće 81m2. Plac se nalazi između auto-puta i pruge. Front placa je oko 27m2. U okolini su stambeni objekti i dostupni su priključci za struju i vodu. Do samog placa ulica nije asfaltirana nedostaje nekih 20m. Ovo je odlično mesto za....

 
 
 
 
+26%

Promena cene sa 44.500 € na 56.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, Palilula, 56.000 €, 3583,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 44.500 €
03.04.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u selu Donje Međurovo kod Niša, opština Palilula, uknjižene površine 3583m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored puta, ravan je, pravougaonog oblika, pogodan za porodične kuće ili poslovni objekat. Dostupna infrastruktura na ulici. Uknjižen, gradsko građevinsko....

 
 
 
  Plac, UMKA, 55.000 €, 3700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 94040, uknjizen, njiva. Plac je pravougaonog oblika. Front je oko 20m. U blizini prikljucci za vodu i struju. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 55.000 €, 3618,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Ilicevo, površine 3618 m2, koji se nalazi u blizini škole u Ilićevu, pogodan za izgradnju hale, magacina, poslovnog prostora. Plac čini dve parcele. Dozvoljena je gradnja. Plac je pored ulice celom širinom. Postoji mogućnost kupovine i dodatnih parcela, koje....

 
 
 
  Plac, AMERIĆ, 55.000 €, 3600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118150, struja, uknjizen, plac. IZUZETNA PONUDA!!! Plac se nalazi izmedju America i Koracice,na 10 minuta od Mladenovca i par minuta od Vlaskog polja. U zoni je gradnje. Na placu je struja,gas. Do placa je,od pre nekoliko dana novi Asfaltni put. Pogled na Kosmaj i Avalu.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 55.000 €, 4157,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na lepoj lokaciji. Plac je u neposrednoj blizini Matejevackog puta i udaljen je 5 minuta autom od grada, predstavlja pogodan prostor za razne namene kuca za odmor, proizvodnja, skladista, i sl.Plac se u katastru vodi kao gradjevinsko zemljiste. Uknjizen, privatna svojina.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 55.000 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110821, uknjizen, plac. Plac sa velikim frontom u gradjevinskom podruciju opstina Barajevo a mesto Vucinac. Od asfalta je udaljen nekih 70m odakle su ujedno i prikljucci za vodu i struju. Jedan vlasnik. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Plac, RALJA, 54.600 €, 3900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 102408, struja, uknjizen, plac. Koviona -Tresnja,Popovic,opstina Sopot. GRADjEVINSKI PLAC. Struja,voda,gas,javna rasveta,asfalt. 20 metara od Kragujevackog puta. Blizu kafane,Krcmarica. Blizu autobuske linije,308,461,491. Jedinstven i prelep pogled na Sumadiju Na 20....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Crveni Krst, 54.000 €, 5395,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u blizini hotela Nais. Ukupna površina placa je 5395m2. Nalazi se pored autoputa. Uknjižen kao privatna svojina 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Plac, Niš - Vrtište | Prodaja · 5395m² · 54.000€.

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 53.600 €, 6759,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac se nalazi na glavnom magistralnom putu ka Čačku i Kraljevu, pogodan za sve vrste gradnje. Nalazi se u građevinskom području. Front do ulice je 50 metara. Dobijena dozvola za postavku bilborda. Površina preko 67 ari. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Botunje, 52.500 €, 6282,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište, od 62,82 ara u Botunju . Nalazi se u neposrednoj blizini auto puta i škole u Botunju u tihom I mirnom okruženju. Direktan ulaz sa asfaltiranog puta. Mogućnost priključka na lokalni seoski vodovod, dostupan je priključak za struju. Za sve....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 52.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 98829, uknjizen, njiva. Placevi se nalaze na 2km od ulaska u Guncate sa Ibarske magistrale. Prva 2 placa su pod manjim nagibom posle je malo strmije kad su ostali u pitanju. Front placa je oko 22m. Put ce biti odvojen u sirini od 4m. Do samog placa sa asfaltnog puta....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 52.000 €, 13000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122821, uknjizen, njiva. Poljuprivredno zemljiste u zoni sume i zelenila kao i vodoizvorista. Nije moguca gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 51.600 €, 4300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 94038, uknjizen, njiva. Plac se nalazi pored hale. Gradsko gradjevinsko zemljiste njiva 2 klase. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 51.500 €, 4549,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište u Kragujevcu, naselje Korićani, površine 4549 m2. Zemljište je građevinska parcela, nalazi se u blizini glavnog puta ( oko 150 m) u Korićanima, na mirnoj lokaciji. Dozvoljena je gradnja, postoji mogućnost priključka na gradski vodovod i elektromrežu.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Šljivovac, 51.500 €, 4734,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 4734 m2, na kome je započet objekat za farmu pilića, dimenzija 30 m x 6,5 m. Zemljište se nalazi u Šljivovcu kod Kragujevca. Priključena je trofazna struja. Može da se priključi voda. Urađen i tamponiran prilazni put kroz parcelu. Napravljen....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 51.000 €, 4328,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd-Kosmaj, Drlupa, Živanove Livade Plac 43a Na prodaju atraktivno zemljište površine 43 ara, smešteno u naselju Drlupa na Kosmaju, na nadmorskoj visini od 210 m. Parcela se nalazi u mirnom i prirodnom okruženju, idealnom za izgradnju vikendice, porodične kuće ili investicionog....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 51.000 €, 10100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 65974, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Voždovac | Prodaja · 10100m² · 51.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 50.000 €, 10057,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dva hektara u komadu koji se mogu parcelisati na dva dela. Parcela izlazi na asfalt i nalazi se blizu grada. Plac, Jagodina - Ribare | Prodaja · 10057m² · 50.000€.

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 50.000 €, 15000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju njiva u Topoli/Oplenac 1,5h i šuma u sklopu njive, do puta - 40ari Njiva se nalazi do glavnog puta, udaljena od centra grada 1km Na dobrom mestu, njiva je 1/1 na mene, sve uredno, molim ozbiljne da pozovu za sve informacije. Možete doći da pogledate njivu. Cena: 50000€....

 
 
 
  Plac, GABROVAC, 48.900 €, 4739,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, gradsko građevinsko zemljište površine 4739m2 u Gabrovcu. Mogućnost kupovine i parcele pored površine 2637m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.. Plac, Niš - Gabrovac | Prodaja · 4739m² · 48.900€.

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 48.500 €, 4697,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u Donjoj Vrežini. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 4697m2. Prednji front je 49,20m širine, dužina placa je 71,25m. Nalazi se pored puta. Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i ostale ponude sa većim brojem fotografija....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 48.500 €, 6758,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac lepog pravilnog oblika u industrijskoj zoni na nekih 800m od Yure sa izlazom na asfaltni put. Površina placa je 6758m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište, uknjižen. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i druge nekretnine možete pogledati na našem sajtu. Plac, Niš....

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 47.600 €, 23100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Vučiću kod Rače, površine 231 ar (2 ha i 31 ar), po ceni od 47.600 eura. koji se nalazi se pored glavne saobraćajnice, ali postoji i ulaz sa sporednog puta. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću gradnje, a usled položaja i veličine pogodan je za sve namene....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 47.000 €, 4751,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lepa parcela pravougaonog oblika, trenutno poljoprivredno zemljište, 250 met. od puta ka Donjem Matejevcu. Udaljena je od naplatne rampe Niš istok oko 900 m. Struja je udaljena oko 80 m jer u tom delu ima kuća i vikendica. Uknjižen, privatna svojina 1 kroz 2. Vredi videti.....

 
 
 
  Plac, RALJA, 46.000 €, 4600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104511, struja, uknjizen. Njivav 3 klasa u gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnjs. Uz asvalt. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 45.000 €, 3250,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu Barajeva, građevinski plac površine 32,5ari sa predivnim pogledom. Pored placa asfalt, struja, voda, gas. Plac je od Ibarske magistrale udaljen 2km, a od centra Barajeva 4km. U blizini je osnovna škola, prodavnica, tereni za fudbal i košarku, autobusko stajalište. Plac....

 
 
 
 
+32%

Promena cene sa 34.000 € na 45.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3334,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 34.000 €
24.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33,34a, gradsko građevinsko zemljište. Do samog placa dolazi sporedni put. Plac, Jagodina | Prodaja · 3334m² · 45.000€.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 45.000 €, 3358,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Korićanima od 33,58 ari. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda, ali su u neposrednoj blizini. Prilaz do parcele asfaltnim putem. Pogodno za gradnju na 100m od magistralnog puta u blizini Krčme.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 50.000 €
27.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. Plac, Jagodina | Prodaja · 3972m² · 45.000€.

 
 
 
  Plac, PETROVAC, 45.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno zemljište po kulturi njiva 3.klase, moguća prenamena u građevinsko zemljište. Pogodno za hale i magacinske prostore, dobar prilaz i blizina....

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 45.000 €, 7664,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u industrijskoj zoni, na Mramorskom Brdu kod Aleksandrova. Nalazi se u delu, gde su već aktivna stovarišta i firme različitih delatnosti. Plac je za sada poljoprivredno zemljište, ali je moguće izvršiti prenamenu u gradsko građevinsko, kao što su u tom delu....

 
 
 
  Plac, VINIK, 43.300 €, 2781,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u blizini autoputa, na veoma atraktivnom mestu. Plac je površine 2781m2. Plac se vodi kao gradsko građevinsko zemljište. Uknjižen je, vlasništvo 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude. Ovu kao i druge nekretnine, sa većim brojem fotografija, možete pogledati na našem....