• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura 4.sprat prizemlje bar - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat prizemlje bar - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura 4.sprat prizemlje barem 60 m2 do 1300 eura/m2 porasla cena što skuplji

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura 4.sprat prizemlje barem 60 m2 do 1300 eura/m2 porasla cena što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+17%

Promena cene sa 115.000 € na 135.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
27.03.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep trosoban stan u kući, u blizini Niške pivare i restorana Vazdušna banja, površine 87 plus 13m2. Stan se nalazi u prizemlju kuće i sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, komforne trpezarije sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaćeg degažmana koji čine dve spavaće....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 105.000 € na 112.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 112.000 €, 104,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
01.05.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju Stanovo u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini škole i igrališta. Kuća je površine 104 m2 u osnovi. Na prizemlju iz hodnika desno se ulazi u kuhinju sa dnevnim boravkom, koji je komforan, a levo je spavaća soba, kupatilo i ulaz u garažu. Unutrašnje stepenište....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 95.000 € na 110.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, DONJE VLASE, 110.000 €, 250,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 95.000 €
10.04.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće, veća i manja, sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 65,39 ari u jednom komadu. Kuće su potpuno zasebne celine. Veća kuća, objekat br.1, je bruto površine u osnovi 96m2, spratnosti prizemlje i sprat, ukupna bruto površina 192m2. Kuća....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 86.000 € na 105.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, MRAMORSKO BRDO, 105.500 €, 230,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 86.000 €
17.04.2026 - 105.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na Batušinačkom putu, na 15-ak minuta voznje od centara grada. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gužve u gradu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, površine 230 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog dela, velike dneve sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 60.000 € na 65.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 184,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 60.000 €
01.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje na čvrsto gorivo *prodaje se deo kuće Kuća, Jagodina | Prodaja · 184m² · 65.000€.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 40.000 € na 42.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GORNJI LJUBEŠ, 42.000 €, 283,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 40.000 €
08.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju celokupno domaćinstvo u selu Gornji Ljubeš kod Aleksinca. Domaćinstvo se nalazi na placu od 16 ari, do placa je ulica nasipana grebanim asfaltom. Plac je kompletno ograđen betonskom ogradom sa žicom i kapijom. Na placu su: Nova kuća, u osnovi 75m2 - prizemlje i potkrovlje.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 38.000 € na 41.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 41.500 €, 95,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 38.000 €
01.05.2026 - 41.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2. Na samom izlasku iz grada, na ograđenom placu, površine 1674 m2, nalazi se kuća, na tri nivoa, koja u prizemlju, pored garaže i radionice, ima i veliki dnevni boravak,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 34.000 €
01.05.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 30.000 € na 33.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOLJEVAC, 33.000 €, 216,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
17.04.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća (pr+1) sa izlaskom stepenicama u potkrovlje, sagrađena sedamdesetih od 216m2 u osnovi 108m2, uknjiženo 61m2 na mestu gde je bila sagrađena stara kuća, nova u procesu legalizacije, sa pomoćnim objektom od 33m2 uknjiženim i štalom sa senikom od oko 200m2 (neuknjiženom),....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 22.000 € na 26.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Delijski Vis, 26.000 €, 80,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 22.000 €
20.03.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica na Delijskom Visu na oko 5 km od centra Niša. Vikendica je površine oko 80 m2, prizemlje plus sprat, na placu od 2.068 m2. Vikendica je u uknjižena i ozakonjena. Nema struju i vodu, mogu se postaviti solarni paneli. Vikendica se nalazi u prelepom okruženju, van....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 130000 eura prizemlje barem 60 m2 do 1300 eura/m2 porasla cena što skuplji (16)
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat barem 60 m2 do 1300 eura/m2 porasla cena što skuplji (2)
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat prizemlje barem 60 m2 do 1300 eura/m2 što skuplji (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.