• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura 4.sprat luksuzan do 6 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat luksuzan do 6 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura 4.sprat luksuzan do 60 m2 pala cena

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura 4.sprat luksuzan do 60 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 900 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.000 €
24.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u vrlo kvalitetnoj zgradi. Stan je potpuno opremljen, modernog enterijera, čine ga dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, grejanje je etažno. Garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 900 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.000 €
20.03.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan, luksuzno sređen i opremljen stan u naselju West 65, poseduje odvojenu spavaću sobu, terasa sa pogledom na Kulu, grejanje je na gas, zgrada poseduje video nadzor, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 650 € na 630 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 630 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

2.5, 58m2, VRP/11, CG, lift, LUX, interfon, internet, ktv, podrum. Banovo brdo je urbano naselje i centar oštine Čukarica. Povezano je Požeškom ulicom sa centrom Beograda. Sama Požeška važi za najatraktivniju lokaciju za stanovanje tog dela grada, na pet minuta hoda od Ade, par minuta....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 80.000 €, 57,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.000 €
03.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderan i potpuno namešten stan u prestižnom kompleksu Crnjanski, idealan za porodičan život ili kao pametna investicija. Osnovne karakteristike: Površina: 57m² Struktura: Dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa Terasa sa prelepim pogledom na grad....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 800 €
03.04.2026 - 700 €
01.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad, centar - Majke Jevrosime 2.0, 55m2 (lođa 2m2), 3/5, kaljeva peć, tri klime, telefon, interfon, podrum Izdaje se stan u strogom centru grada, kompletno renoviran visoko kvalitetnim materijalima. Stan je izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan, u mirnom delu ulice.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 950 €
27.03.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzno opremljen stan u kvalitetnoj novijoj zgradi, komforan, odvojena spavaća soba, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100 eur. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
10.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se LUX 2.5 stan, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini parka Čair, sa izuzetno funkcionalnim rasporedom prostorija, površine 52m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i rešo kuhinjom, dve spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 119.000 € na 115.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Centar, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.000 €
08.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan, svetao, dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj novogradnji. Stan ima odličan raspored sa posebnim prostorom za veš i sušenje, kompletno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 550 € na 520 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 520 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 620 €
20.03.2026 - 600 €
03.04.2026 - 550 €
24.04.2026 - 520 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ovaj izuzetno svetao stan, površine 42m2, nalazi se u ulici Dr Velizara Kosanovića, u zoni sa razvijenom infrastrukturom, na 7. spratu nove zgrade sa liftom i centralnim grejanjem (sa kalorimetrima - niski računi). Lux stan, kopletno namešten, opremljen novom belom tehnikom, i kao....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Save Kovačevića, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 127.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109306, terasa, uknjizen, renoviran, parking. Predivna mala kuca sazidana 2018. Uknjizena , cisti papiri. Kompletno luksuzno sredjena sa mnogo lepih detalja. Uknjizena na 65m2. Poseduje terasu od 10m2 koja nije usla u kvadraturu. Kupatilo veliko, komotno sa tus kabinom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 130000 eura luksuzan do 60 m2 pala cena (21)
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat do 60 m2 pala cena (4)
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat luksuzan pala cena (1)
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat luksuzan do 60 m2 (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.