• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura 4.sprat do 17 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat do 17 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura 4.sprat do 17 eura/m2 namešten pala cena zadnjih 14 dana

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura 4.sprat do 17 eura/m2 namešten pala cena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 2.000 € na 1.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 110,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.000 €
01.05.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan stan, smešten u novoj zgradi u blizini Hrama svetog Save. Mirna ulica sa dosta novih zgrada i izuzetnim sadržajem u neposrednoj blizini - brojne prodavnice, restorani, kafići i Kalenić pijaca. Zgrada ima moderni eksterijer sa liftom koji vodi do garaže zgrade. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.000 €
01.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u najstrožem centru Vračara i Trga Slavija u luksuznoj stambeno-poslovnoj zgradi. Izdaje kao kompletno namešten i opremljen, sveže okrečen i higijenski sređen. Pozicioniran tako da se u neposrednoj blizini nalaze svi sadržaji koji čine život. Grejanje centralno, pomoću....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
01.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen stan u naselju Zemunske kapije, u novogradnji, potpuno opremljen i namešten, odvojena spavaća soba sa bračnim krevetom, terasa, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 380 €, 26,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
01.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130979, I/V, klima, terasa. U ponudi je izuzetno prijatan i funkcionalan jednosoban stan povrsine 26 m², koji pruza maksimalno iskoriscen prostor i odlican komfor za svoju kvadraturu. Stan je odlicne strukture, sa odvojenom sobom, kuhinjom i hodnikom. Kompletno je namesten....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoškog puta, škole, vrtića i hotela Sheraton. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, svetao dnevni boravak sa šankom odvojenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 900 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.000 €
08.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Krunska - Stan za izdavanje Na početku Krunske ulice, za izdavanje trosoban kompletno namešten stan na 6 spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa terasom i ostavom, dnevne sobe, trpezarije sa terasom, spavaće sobe, radne sobe i kupatila. Dvostrano je orjentisan....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 800 €
03.04.2026 - 700 €
01.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad, centar - Majke Jevrosime 2.0, 55m2 (lođa 2m2), 3/5, kaljeva peć, tri klime, telefon, interfon, podrum Izdaje se stan u strogom centru grada, kompletno renoviran visoko kvalitetnim materijalima. Stan je izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan, u mirnom delu ulice.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 370 €, 32,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 420 €
17.04.2026 - 400 €
01.05.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan 32m2, kompletno namešten, funkcionalan stan, ulazni hodnik, odvojena kuhinja, kupatilo i velika soba. Odlična lokacija stana u centralnom delu Vračara u neposrednoj blizini više prodavnica, škola, fakulteta i javnog prevoza. Niski komunalni troškovi, grejanje etažno na struju,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 550 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
01.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Đorđa Markovića Kodera. Nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i strogog centra grada. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Ulično....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 400 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

1.0, Bežanijska kosa 1, Stojana Aralice 35m2, 2/4, CG, parking, renoviran. Osunčan, svetao, jednosoban stan u mirnom delu okružen zelenilom. Nalazi se na 5 minuta od Emmezete i gradskog prevoza. Blizina prodavnica, škole, vrtića. Izdaje se polunamešten ili namešten po dogovoru. Preporuka.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 130000 eura do 17 eura/m2 namešten pala cena zadnjih 14 dana (31)
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat do 17 eura/m2 pala cena zadnjih 14 dana (1)
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat do 17 eura/m2 namešten zadnjih 14 dana (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.