• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura 4.sprat do 17 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat do 17 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura 4.sprat do 17 eura/m2 namešten pala cena

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura 4.sprat do 17 eura/m2 namešten pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 2.000 € na 1.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 110,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.000 €
01.05.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan stan, smešten u novoj zgradi u blizini Hrama svetog Save. Mirna ulica sa dosta novih zgrada i izuzetnim sadržajem u neposrednoj blizini - brojne prodavnice, restorani, kafići i Kalenić pijaca. Zgrada ima moderni eksterijer sa liftom koji vodi do garaže zgrade. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.000 €
01.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u najstrožem centru Vračara i Trga Slavija u luksuznoj stambeno-poslovnoj zgradi. Izdaje kao kompletno namešten i opremljen, sveže okrečen i higijenski sređen. Pozicioniran tako da se u neposrednoj blizini nalaze svi sadržaji koji čine život. Grejanje centralno, pomoću....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
01.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen stan u naselju Zemunske kapije, u novogradnji, potpuno opremljen i namešten, odvojena spavaća soba sa bračnim krevetom, terasa, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 380 €, 26,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
01.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130979, I/V, klima, terasa. U ponudi je izuzetno prijatan i funkcionalan jednosoban stan povrsine 26 m², koji pruza maksimalno iskoriscen prostor i odlican komfor za svoju kvadraturu. Stan je odlicne strukture, sa odvojenom sobom, kuhinjom i hodnikom. Kompletno je namesten....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoškog puta, škole, vrtića i hotela Sheraton. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, svetao dnevni boravak sa šankom odvojenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 450 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 500 €
01.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Senjak, Colak Antina, 1.5, 35 m2, bez terase, I od I sprata, eg-gas, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen, starogradnja iz 1933. godine. Izdaje se stan u potkrovlju, deo veceg stana od 85 m2, sa zasebnim ulazom. Troskovi Infostana, grejanja, kablovske....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 550 € na 520 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 520 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 620 €
20.03.2026 - 600 €
03.04.2026 - 550 €
24.04.2026 - 520 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ovaj izuzetno svetao stan, površine 42m2, nalazi se u ulici Dr Velizara Kosanovića, u zoni sa razvijenom infrastrukturom, na 7. spratu nove zgrade sa liftom i centralnim grejanjem (sa kalorimetrima - niski računi). Lux stan, kopletno namešten, opremljen novom belom tehnikom, i kao....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 700 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 800 €
24.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129826, VI/, klima, lift, terasa, podrum, stambena zgrada. Potpuno renoviran stan, komforan, svetao i udoban. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavace sobe, kuhinju, predsoblje i veliku terasu sa prelepim pogledom. Kompletno je namesten i opremljen....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 600 €
17.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan kod Hrama za izdavanje U mirnoj i tihoj ulici Borislava Pekića za izdavanje dvosoban kompletno namešten stan. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i radnim delom, velike spavaće sobe sa garderobom, manje spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase. Stan ima PVC....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 950 € na 850 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 850 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 950 €
27.03.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Napomena Izvanredan prostor, renoviran,kompletno namešten. Stan je na odličnoj poziciji,u dvorišnoj, stambenoj zgradi,pored Hrama Svetog Save. U blizini su svi sadržaji potrebni za kvalitetan život. dokumentacija 1/4 SVETOG SAVE Dvosoban stan, Beograd - Vracar | Izdavanje · 70m² ·....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 130000 eura do 17 eura/m2 namešten pala cena (55)
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat do 17 eura/m2 pala cena (2)
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat do 17 eura/m2 namešten (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>