• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura 4.sprat barem 50 m2 k - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat barem 50 m2 k - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura 4.sprat barem 50 m2 klima što jeftiniji

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura 4.sprat barem 50 m2 klima što jeftiniji" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 698 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odličan dvosoban stan kod Medicinskog fakulteta, u Sremskoj ulici. Nalazi se na četvrtom spratu, nije poslednji, u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno renoviran, sređen i opremljen svim potrebnim stvarima, kako nameštajem tako i električnim uređajima. Površina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi za izdavanje stanova Beograd nalazi se lux namešten dvosoban stan površine 58m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom stambenom naselju na 4. spratu od ukupno 4 sprata. Stan je kompletno opremljen iznad standarda i idealan je za porodicu, par ili studente....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 500 € na 520 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 520 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 500 €
01.05.2026 - 520 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – u ponudi je lep, kompletno namešten i svetao dvosoban stan površine 60m na odličnoj lokaciji kod Betanije, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi sa liftom, ima lep pogled, odličnu osvetljenost i gradsko grejanje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura 4.sprat barem 50 m2 klima što jeftiniji'
600 €
600 €
650 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Kej, 600 €, 63,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je renoviran poslovni prostor površine 63 m² na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu, u blizini Keja. Prostor se nalazi u mirnoj ulici sa dosta zelenila, a istovremeno u neposrednoj blizini centra grada, Riblje pijace i svih važnih gradskih sadržaja, što ovu lokaciju čini veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se trosoban, kompletno renoviran stan na 4. spratu kvalitetne zgrade, renoviran 2026. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i pruža visok nivo komfora za svakodnevni život. Struktura: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajmište, 800 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je moderan trosoban stan površine 69 m² u novom stambenom kompleksu u ulici Branka Bajića. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade novije gradnje i predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje ili dugoročni zakup. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od prostrane....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 800 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izdavanje prostranog i moderno opremljenog četvorosobnog stana površine 79m2 u Novom Sadu, na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za porodice sa decom koje traže komforan i funkcionalan prostor za život.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

IZDAVANJE | DORĆOL | PRIVATNI PARKING UKLJUČEN Kralja Petra – minut od Knez Mihailove Izdaje se lep, potpuno namešten 4.0 stan od 81 m² na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – Dorćolu, u ulici Kralja Petra, na samo minut hoda od Knez Mihailove ulice, Kalemegdana i Studentskog....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 850 € na 1.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 1.000 €, 92,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 850 €
08.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Iznajmljivanje stanova u Novom Sadu - Telep. Izdaje se trosoban stan od 92m2 na Telepu, odlična lokacija, u pitanju je nova zgrada, nov stan koji nije useljen. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je namešten, ima kompletnu kuhinju i klima uređaj. Idealan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 1.200 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130143, IV/VII, klima, lift, telefon, terasa, garaza, parking. Izdajemo luksuzan dvosoban stan, na 4. spratu u atraktivnom kompleksu Central Garden. Kompleks poseduje privatnu recepciju dostupnu 24/7, video nadzor, privatnu garazu i zatvoreni park. U neposrednoj blizini,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.350 €, 97,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

4.0, 97m2 (tri terase ukupno 5.7m2), 4/5, CG, lift, video nadzor, klima, interfon, internet, ktv, garažno mesto Mirna i jednosmerna ulica Vojvode Šupljikca, prostire od Crvenog krsta do Bulevara kralja Aleksandra. Lokacija sa maksimalno razvijenom infrastrukturom, pa je zbog toga....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se 3.5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.800 €, 144,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se prostran četvorosoban stan površine 144 m², smešten na četvrtom spratu zgrade sa pet spratova, gde se na svakom spratu nalazi samo po jedan stan – što obezbeđuje privatnost i mir. Struktura stana: prostrano predsoblje, dnevna soba sa trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 79.450 €, 45,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, i terase.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 66,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.350 €, 46,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 46.5 m2. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugozapadno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.000 €, 53,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 90882, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, podrum, ostava. Galerija na bulevaru patrijaha pavla 4 sprat sa liftom donji deo velicine 29 kvadrata nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim stolom,kupatilom i terasom.Odlican raspored koji maksimalno....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 113.000 €, 53,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban, useljiv stan u novogradnji,površine 53 m2, u stambenom objektu PO+P+IV, u Duvaništu. Zbog svoje lokacije odlična je investicija za porodičan život, ali i za izdavanje. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 131.325 €, 51,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 51 m2, nalazi se na četvrtom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, spavaće sobe, kupatila I....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 132.900 €, 75,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 75,51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 134.000 €, 56,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade bez lifta, uknjižen 1/1, pogodan za porodično stanovanje, parove ili kao izuzetno dobra investicija za izdavanje. Struktura....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 139.200 €, 58,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 58m² Sastoji se od: Ulaznog hodnika Dnevne sobe sa trpezarijom Kuhinje 2 spavace sobe Kupatila Terase 11m² Mogucnost kupovine parking ili garaznog mesta.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)

<< <1> >>