• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura 100 m2 lift što jefti - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • svenekretnine do 130000 eura 100 m2 lift što jefti - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura 100 m2 lift što jeftiniji

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura 100 m2 lift što jeftiniji" pronađeno 64 nekretnina - prosečna cena 228 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 4.sprat
    • interfon
    • duplex
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.700 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan stan u Kuli Wellporta, odličnog rasporeda prostorija, čine ga dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe od kojih je jedna soba master sa sopstvenim kupatilom, dodatno kupatilo, toalet i prostrana terasa. Stan je kompletno opremljen, južno orijentisan. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.700 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 87458, IV/, lift, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban stan, Beograd....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.750 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se LUX 3.0 stan u zgradi novijeg datuma. Stan je kompletno opremljen modernim namestajem i opremom. Nalazi se na 7. od 7 spratova i ima fantastican pogled prema Cuburskom parku. sastoji se od dnevne sobe u okviru koje se nalazi kuhinja, dve spavace sobe i kupatilo. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Senjak, 1.800 €, 100,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Savski venac, Senjak - Bulevar vojvode Mišića poslovni prostor, 100m2, CG, lift, PR/5 Izdaje se moderno opremljen poslovni prostor površine 100m2 u prizemlju poslovne zgrade na Senjaku. U cenu zakupa su uključeni svi troškovi održavanja, osim interneta. Obezbeđenje 24/7. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.800 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno opremljen stan u luksuznom stambeno-poslovnom objektu Exing Home 65. Kvalitet gradnje je na visokom nivou, kao i kvalitet završnih materijala - višeslojni parket I klase sa završnim slojem od hrasta, granitna keramika I klase proizvođača Marazzi, vrhunski kvalitet sanitarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.800 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 94646, VI/VIII, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux stan na top lokaciji!Kompletno opremljen prvoklasnim namestajem.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom,kuhinje,dve spavace sobe,dva kupatila,hodnik i terasa.Centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.800 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 94051, VII/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.000 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetan, deluxe sređen, izuzetno komforan stan u veoma kvalitetnoj novoj zgradi, nov, neuseljavan. Stan je opremljen vrlo kvalitetnim nameštajem i tehnikom i pruža komfor na visokom nivou, u stanu je postavljen kompletan smart home sistem. Poseduje jednu spavaću sobu, garderober....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 2.000 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 112532, VII/XXII, klima, lift(2), terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na atraktivnoj lokaciji!Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom,kuhinjom,tri spavace sobe,dva kupatila,toalet i terasa sa prelepim pogledom.U....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.000 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan stan u novoj zgradi kvalitetne gradnje, kvalitetno opremljen, čine ga open space - dnevni boravak i trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe od kojih je jedna soba master i poseduje sopstveno kupatilo, walk in garderober, dodatno kupatilo, toalet i terasa, cg po utrošku,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 2.000 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Crveni krst, Bledska, 4.5, 108 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, cg, telefon, bez lifta, interfon, klima, uknjizen na 89 m2, parking mesto u dvoristu u ceni zakupa, zgrada iz 1954. godine. Komforan stan u manjoj zgradi, po dva stana na spratu. Obezbedjeno je parking mesto u dvoristu....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 97,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN! Četvorosoban, 97m2, Selenča, kod staračkog doma, nalazi se na V-tom spratu u zgradi koja ima LIFT. Sastoji se iz 3 sobe, dnevnog boravka i trpezarije sa kuhinjom otvorenog koncepta, ostave i kupatila. UKNJIŽEN I ODMAH USELJIV! Grejanje je na klimu, CG je iskljuceno skroz, ali....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 82.160 €, 99,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i najpovoljnijom trenutnom cenom (sa PDV-om)! ✓ Mogućnost kupovine na rate, bez odlaska u banku ✓ Više modela učešća ✓ Lift u zgradi ✓ Kvalitetna....

 
 
 
 
+35%

Promena cene sa 78.000 € na 105.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOMBOR, Centar, 105.000 €, 98,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 78.000 €
24.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je duplex u centru grada od 98m2. Nalazi se u zgradi bez lifta. Stan je zanimljivog rasporeda, svetao i prozračan.. Poseduje hodnik, kuhinju, kupatilo, odvojen toaleta, veliki i svetao dnevni boravak, a na spratu je velika soba i kupatilo. Spratni deo ima poseban ulaz.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 105,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2, 6/6, CG, lift, terasa, parking, podrum Galerijski tip stana sa osnovom 75m2 i galerijom od 30m2, jugozapadno orijentisan, svetao i sunčan. Pored pripadajuće terase postoji i izlaz na krovnu terasu površine 50m2. Stan je 5.0 po strukturi sa....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 119.669 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 136.000 €, 92,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126985, III/III, lift. *NOVA DETELINARA LUX* 3,0-ban stan 92,34 m2. NEMA TERASU. IZUZETNO LEP STAN! Svaki kvadrat iskoriscen u potpunosti. Cena dogovor. Privatni ulaz do stana. Parketirano stepeniste! Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 21,00 m2, 2 spavace....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 138.000 €, 95,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 140.000 €, 95,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U nasoj ponudi je jedinstven stan, prvobitno projektovan sa visokim plafonima a kasnije je dodata galerija-potkrovlje koje daju dosta funkcionalnosti za ljude kojima treba vise prostora. Sadasnji vlasnik je sa urednom gradjevinskom dozvolom, spustio deo plafona i napravio galeriju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 93,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125468, lift, novogradnja, parking. Hitno prodajem cetvorosoban stan u suterenu objekta sa dva ulaza iz dvorista i sa glavnog ulaza. Stan se nalazi u suterenu stambenog objeta. Veliki dnavni boravak sa kuhinjom, tri sobe, dva mokra cvora i dva Wc-a. Vise informacija....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 140.000 €, 91,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam prostran i potpuno renoviran stan smešten na desetom spratu solitera iza Maxija na Maloj Vagi. Zgrada je opremljena sa dva lifta i interfonom, pružajući maksimalnu udobnost i sigurnost za vaše ukućane. Stan od 91 m² nudi izuzetnu funkcionalnost i komfor. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 141.000 €, 95,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131304, VI/VI, dupleks, lift, terasa. HITNO!!! HITNO!!! SAMO U BEOCITY! LUX NOVA DETELINARA - HITNA PRODAJA! EXTRA DUPLEX. LIFT Nov! Neuseljivan! Donji deo: veliko predsoblje, dnevna soba sa izlaskom na terasu. Kuhinja i trpezarija odvojene gipsanim zidom, tako da mogu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-64 (od ukupno 64)

<< <1 2> >>