Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "svenekretnine do 130000 eura što skuplji zadnjih 14 dana" pronađeno 824 nekretnina - prosečna cena 557 €/m2
Filtriraj
08.05.2026.,
www.svenekretnine.com
Agencijska oznaka 1102583 - Cena 143.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan, na Bulevaru Oslobodjenja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, odvojene sobe, uvučene kuhinje, kupatila i zastakljene terase koja....
01.05.2026.,
www.svenekretnine.com
Telep, dvoiposoban stan u novoj LUX vili +++ Agencijska oznaka stana 1100583, Novi Sad, Telep.CENA 142800E + agencijska provizija 3%. Obavezna kupovina parking mesta u iznosu od 8.000eu. Stan idealnog rasporeda, u novoj zgradi kvalitetene gradnje na odličnoj lokaciji. Stanu pripada....
08.05.2026.,
www.svenekretnine.com
Novi Sad, Adice, ulica Jovana Bijelića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, veoma funkcionalan četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila i....
08.05.2026.,
www.svenekretnine.com
Pećinci, Šimanovci - Prhovačka poljoprivredno zemljište, 71.23a Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 7.123m2 (71 ar) u Prhovačkoj ulici. Uknjiženo. Agencijska provizija 2% Agent Anđelka Rastović-Obradović Plac, Pećinci - Šimanovci | Prodaja · 142.460€.
08.05.2026.,
www.svenekretnine.com
Pećinci, Šimanovci - Prhovačka poljoprivredno zemljište, 71.22 ara Prodaje se poljoprivredno zemljište. Front prema ulici 22m. Uknjiženo. Agent: Anđelka Rastović - Obradović Plac, Pećinci - Šimanovci | Prodaja · 142.440€.
08.05.2026.,
www.svenekretnine.com
U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....
01.05.2026.,
www.svenekretnine.com
Agencijski ID: 131304, VI/VI, dupleks, lift, terasa. HITNO!!! HITNO!!! SAMO U BEOCITY! LUX NOVA DETELINARA - HITNA PRODAJA! EXTRA DUPLEX. LIFT Nov! Neuseljivan! Donji deo: veliko predsoblje, dnevna soba sa izlaskom na terasu. Kuhinja i trpezarija odvojene gipsanim zidom, tako da mogu....
08.05.2026.,
www.svenekretnine.com
01.05.2026.,
www.svenekretnine.com
Podrum poseduje veliki salon , ostavljeno mesto za kupatilo i wc. Tu je smešten i kotao za grejanje na čvrsto gorivo. Prizemlje kuće se sastoji od velikog salona, kuhinja , kupatilo, wc. Prizemlje kuće pogodno za poslovni mprostor. Sprat kuće poseduje veliki dnevni boravak, izdvojena....
01.05.2026.,
www.svenekretnine.com
Agencijska oznaka-1102333 CENA 140.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Stan se prodaje KOMPLET NAMEŠTEN, sa svim uredjajima i belom, tehnikom. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open....
08.05.2026.,
www.svenekretnine.com
Na prodaju prelepa kuća u Niškoj Banji. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Nalazi se na 100 metara od stacionara Radon i glavnog šetališta. Kuća je u osnovi 62m2 i nalazi se na placu od 223m2. Sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje kuće je uknjižene neto površine....
01.05.2026.,
www.svenekretnine.com
Agencijska oznaka 1102565. Cena stana 140.000 +3% agencijske provizije. Prodaje se konforan dvosoban stan u blizini bulevara, socijalnog, centra. Zgrada je starija, dobra i kvalitetna gradnja. Na mirnom mestu za stanovanje. Idealnom za porodicu, nalazi se u blizini vrtića, škole,....
08.05.2026.,
www.svenekretnine.com
Prodaje se uknjižen plac 1/1 ukupne površine 2.140 m² (21,4 ari) u mirnom i atraktivnom delu Sremske Kamenice - na Livadama, po ceni od 65 EUR/m². Lokacija je idealna kako za stambenu gradnju, tako i za investiciju u nekretnine na jednom od perspektivnijih poteza u neposrednoj okolini....
08.05.2026.,
www.svenekretnine.com
Stan za prodaju Cara Uroša U ulici Cara Uroša kod ugla sa Gospodar Jevremovom ulicom za prodaju stan uknjižene površine 31m2. Stan se nalazi na 1 spratu dvorišne zgrade. Sastoji se od predsoblja, kuhinje, kupatila i sobe. Ima terasu od 3m2 koja nije u kvadraturi. Stan je u izvornom....
08.05.2026.,
www.svenekretnine.com
Agencijski ID: 132007, IV/V, lift, uknjizen, nov luks, novogradnja. U ponudi stan u novogradnji povrsine 46m². Postoji mogucnost kupovine parking mesta. Stan je nov, a rok zavrsetka radova je 1. jun 2026. godine. Cena je fiksna, bez placanja PDV-a – kupovina direktno, bez dodatnih....
01.05.2026.,
www.svenekretnine.com
Agencijski ID: 131782, V/, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odlican dvosoban stan od 43m2 u Djordja Rajkovica ulici na petom spratu sa liftom. Iznad stana je tavan i krov. Zgrada je kvalitetna i stan se prodaje kompletno namesten. Uz stan postoji mogucnost....
08.05.2026.,
www.svenekretnine.com
Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....
08.05.2026.,
www.svenekretnine.com
Agencijska oznaka stana 1102582, cena nekretnine 138,450eu + 3% agencijske provizije. Novi Sad, Adice, troiposoban, 71m2, prvi sprat. Nov, neuseljavan stan na početku Adica. U ceni parking mesto ispred zgrade. Uknjižena nekretnina, bez tereta i zabeležbi, mogućnost kupovine putem....