• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2 uk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2 uk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2 uknjižen

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2 uknjižen" pronađeno 34 nekretnina - prosečna cena 726 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 773 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • opremljen
    • luksuzan
    • polunamešten
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Borča, 140.000 €, 95,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U nasoj ponudi je jedinstven stan, prvobitno projektovan sa visokim plafonima a kasnije je dodata galerija-potkrovlje koje daju dosta funkcionalnosti za ljude kojima treba vise prostora. Sadasnji vlasnik je sa urednom gradjevinskom dozvolom, spustio deo plafona i napravio galeriju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 138.000 €, 95,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 115.000 € na 135.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
27.03.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep trosoban stan u kući, u blizini Niške pivare i restorana Vazdušna banja, površine 87 plus 13m2. Stan se nalazi u prizemlju kuće i sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, komforne trpezarije sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaćeg degažmana koji čine dve spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2 uknjižen'
135.000 €
130.000 €
126.000 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 135.000 €, 95,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 97253, II/II, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban stan, Novi Sad - Adice | Prodaja · 95m² · 135.000€.

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 125.000 €, 93,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju komforan, trosoban, stan u kući u izuzetno traženom delu grada u Duvaništu. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Blizu su autobusko stajalište, osnovna škola Duško Radović, vrtić, brojni marketi. Po strukturi je trosoban, uknjižene korisne površine 93m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 123.600 €, 97,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na prvom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan je po strukturi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 123.600 €, 97,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na drugom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji kako za porodično stanovanje tako i za izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Opornica, 120.000 €, 108,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Opornica, površine u osnovi 54 m2 i pomoćni objekat površine 61 m2, na placu površine 512 m2. Strukturu kuće sačinjava prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinja sa dnevnim boravkom, spavaća soba i stepenište koje vodi na sprat,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 100.900 € na 103.100 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 103.100 €, 99,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 100.900 €
20.03.2026 - 103.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 103.000 €, 94,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125137, 7.69a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv. Odlicna, odmah useljiva prizeman kuca u Rumi, na lepom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129778, 14a, prizemna, pr, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam kucu u opstini Mladenovac,Vlaska,na oko 2 km od Valtera u Vlaskom polju. Na 14 ari placa je nova kuca, nova iz temelja ,zapoceta 2023, zavrsena prosle....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.000 €, 96,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 81523, PR/, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, garaza, dvoriste/basta. Stan u kuci. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 92.000 €, 100,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113949, 5a, prizemna, uknjizen. Na placu se nalaze dva objekta. Kuca, koja se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i dnevnog boravka, kupatila i sobe. Garaza za dva automobila. Kuca ima oko 45m2 i garaza oko 55m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Kuća, PROSEK, 82.500 €, 100,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća/vikendica u Proseku, sa predivnim pogledom na klisuru. Sastoji se od dnevne sobe, sa izlazom na veliku terasu, trpezarije, kuhinje i kupatila u visokom prizemlju. Na spratu se nalaze galerija i dve spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na manju terasu. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 80.000 €, 107,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana Prizemlje: 3.0 stan uknjižene površine 53m2 - za renoviranje Sprat: 3.0 stan uknjižene površine 54m2 - kompletno renoviran Prodaje se isključivo....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 80.000 €, 91,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Vučkovici kod Knića, površine 92 m2, prizemna sa natkrivenom terasom, koja od prostorija ima dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom i špajz. Na placu je i pomoćna zgrada, površine 50m2, kao i garaža za auto. Plac koji se prodaje je površine....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 97,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN! Četvorosoban, 97m2, Selenča, kod staračkog doma, nalazi se na V-tom spratu u zgradi koja ima LIFT. Sastoji se iz 3 sobe, dnevnog boravka i trpezarije sa kuhinjom otvorenog koncepta, ostave i kupatila. UKNJIŽEN I ODMAH USELJIV! Grejanje je na klimu, CG je iskljuceno skroz, ali....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 68.000 €, 100,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u ulici Starine Novaka br.8 u Nišu u širem centru. Dvospratni objekat u mirnom delu grada ukupne korisne P-100 m2 (uknjižen kao duplex stan na 53m2). Prizemni deo se sastoji od dve prostorije i prostorije namenjene za kupatilo a u podrumu je isti raspored sa upotrebljivim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120697, 28a, prizemna, struja, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 70.000 € na 60.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STEPOJEVAC, 60.000 €, 99,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 80.000 €
17.04.2026 - 70.000 €
08.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižena kuca 99m˛ na placu od 17 ari, na 400m od centra Stepojevca, blizu škole, ambulante, pijace, pošte, autobuske stanice, u blizini Ibarske magistrale. Stanje objekta: neophodno renoviranje, neuseljivo. Dodatni objekti:Garaža uknjizen ST/0 VOJVODE MISICA Kuća, Beograd - Stepojevac....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 59.000 €, 93,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju Šljaka, uknjižene površine 93m2 sa pomoćnim objektom 42m2 i garažom, na placu površine 347m2. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, ostave, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe sa čajnom kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća je useljiva, ali je starije....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 65.000 € na 54.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PIROMAN, 54.000 €, 94,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.000 €
27.03.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116390, 10a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 42.000 €, 96,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 22.000 €, 100,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena zgrada, prizemlje i potkrovlje, površine oko 100 m2. Od prostorija u prizemlju ima hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo i kuhinja sa dnevnim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 2.000 €, 96,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lokal od 96m2, izlog, CG, tel, internet, mogućnost adaptacije, izdavanje na duži period. Lokal je idealan za poslovnice banaka, apoteke, maloprodajne objekte mešovite robe. Lokal je uknjizen. Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Južni bulevar | Izdavanje · 96m² · 2.000€.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 2.000 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Crveni krst, Bledska, 4.5, 108 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, cg, telefon, bez lifta, interfon, klima, uknjizen na 89 m2, parking mesto u dvoristu u ceni zakupa, zgrada iz 1954. godine. Komforan stan u manjoj zgradi, po dva stana na spratu. Obezbedjeno je parking mesto u dvoristu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 1.450 €, 102,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kosutnjak, Blagoja Parovica, 3.0, 102 m2 sa terasom i lodjom, II od III sprata, cg, telefon, bez lifta, interfon, internet, ktv, useljiv od 01. maja, polunamesten, uknjizen na 102 m2, garaza u ceni zakupa. DIVAN TROSOBAN STAN SA GARAZOM! U ekskluzivnom delu Banovog Brda, nadomak Kosutnjaka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.400 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131576, PR/VI, uknjizen. Luksuzan cetvorosoban stan u novogradnji – Zemun, Gornji grad. U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao cetvorosoban stan povrsine 94m², smesten u mirnom delu Zemuna. Nalazi se u prizemlju moderne novogradnje, idealne za porodican zivot. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.350 €, 97,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Crveni krst, Vojvode Supljikca, 4.0, 97 m2 sa terasom, IV od V spratova, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 87 m2, parking mesto u garazi, zgrada novije gradnje. Izdaje se izuzetan porodicni stan sa parking mestom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 1.290 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, Bulevar kralja Aleksandra, LUX, 100m2, 4/6, toplotne pumpe, 2 terase, lođa, lift, renoviran. Potpuno renovoran trosoban svetao stan opremljen novim nameštajem. Iz predsoblja se ulazi u sveprostorije i sastoji se od izuzetno prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i dve terase,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 1.200 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Savski venac, Savski trg - Savska 4.0, 105m2, 4/4, EG, parking Atraktivno potkrovlje na prestižnoj lokaciji - centralni gradski trg, preko puta Beograda na vodi. Nedavno renoviran i sve u stanu je novo. Poseduje tri spavaće sobe. Obezbeđen parking u zajedničkom dvorištu. Dugoročni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 1.000 €, 102,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vracar, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 102 m2 sa 3 terase, I od VI spratova, cg, lift, ktv, internet, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, polunamesten, uknjizen, salonac, starogradnja. Na raskrsnici Resavske i Bulevara kralja Aleksandra izdaje se salonski stan od 102 m2. Smesten....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Rakovica, 900 €, 97,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal ima 97kvm plus 25m2 magacinskog prostora pored lokala. Jedna kancelarija od 15 kvm. i jedna velika prostorija. Lokal ima mokri čvor. Lokal ima tri parking mesta. nalazi se na samoj autobuskoj stanici. Lokal ima klimu, podno grejanje i ususkan je. Leti je hlad, zimi je ušuškan,....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 900 € na 700 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 700 €, 100,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
20.03.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor na prvom spratu, uknjižene površine 100m2 sa grejanjem na struju ili može biti etažno sa kotlom, zavisno od želje zakupca. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, četiri kancelarije/sobe, kuhinje i toaleta. Svaka kancelarija poseduje klima uređaj. Moguće korišćenje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 34)

<< <1> >>