• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2 li - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2 li - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2 lift novogradnja

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2 lift novogradnja" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 253 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 93,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125468, lift, novogradnja, parking. Hitno prodajem cetvorosoban stan u suterenu objekta sa dva ulaza iz dvorista i sa glavnog ulaza. Stan se nalazi u suterenu stambenog objeta. Veliki dnavni boravak sa kuhinjom, tri sobe, dva mokra cvora i dva Wc-a. Vise informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 136.000 €, 92,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126985, III/III, lift. *NOVA DETELINARA LUX* 3,0-ban stan 92,34 m2. NEMA TERASU. IZUZETNO LEP STAN! Svaki kvadrat iskoriscen u potpunosti. Cena dogovor. Privatni ulaz do stana. Parketirano stepeniste! Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 21,00 m2, 2 spavace....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 119.669 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i najpovoljnijom trenutnom cenom (sa PDV-om)! ✓ Mogućnost kupovine na rate, bez odlaska u banku ✓ Više modela učešća ✓ Lift u zgradi ✓ Kvalitetna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2 lift novogradnja'
2.000 €
2.000 €
2.000 €
  Stan, JAGODINA, 82.160 €, 99,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.800 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno opremljen stan u luksuznom stambeno-poslovnom objektu Exing Home 65. Kvalitet gradnje je na visokom nivou, kao i kvalitet završnih materijala - višeslojni parket I klase sa završnim slojem od hrasta, granitna keramika I klase proizvođača Marazzi, vrhunski kvalitet sanitarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.800 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 94646, VI/VIII, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux stan na top lokaciji!Kompletno opremljen prvoklasnim namestajem.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom,kuhinje,dve spavace sobe,dva kupatila,hodnik i terasa.Centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.800 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 94051, VII/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.700 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan stan u Kuli Wellporta, odličnog rasporeda prostorija, čine ga dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe od kojih je jedna soba master sa sopstvenim kupatilom, dodatno kupatilo, toalet i prostrana terasa. Stan je kompletno opremljen, južno orijentisan. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.400 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Vrlo kvalitetan stan, kompletno opremljen i sređen, grejne površine 75m2, sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i toaleta i terase/bašte od 40m2 na koji sve sobe imaju izlaz, bašta je oivičena tujama i natkrivena pokretljivom tendom. U cenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.400 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Banatska 3.5, 95m2 (lođa 2.3m2), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, garaža Izdaje se luksuzno namešten troiposoban stan u Zemunu, u Banatskoj ulici, u modernoj novogradnji završenoj 2025. godine. Stan se nalazi u prizemlju zgrade i prostire se na 95m². Prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.300 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 105444, IV/VI, lift, terasa, nov, novogradnja, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 1.200 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 80939, VII/VII, klima, lift, terasa, nov, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u odrzavanoj zgradi sa liftom na lokaciji sa odlicnom infrastrukturom, u blizini Palate pravde, Savskog Trga i Beograda na vodi. Prostran je, vrlo komforan, strukturno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 29, 1.200 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan, potpuno opremljen stan u kvalitetnoj novogradnji, komforan, funkcionalan, dve spavaće sobe, jedna spavaća soba je master sa sopstvenim kupatilom sa đakuzi kadom, dodatno kupatilo, ostava, terasa, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 1.200 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 73890, III/, klima, lift, terasa. Izdaje se nov, neuseljivan, trosoban namesten stan u centru Novog Sada u Zeleznickoj ulici. Idealan za poslovni prostor. Stan sadrzi predsoblje, dnevni boravak, kuhinju, 2 sobe, 2 sanitarna cvora, ostavu, hodnik i terasuOpremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 1.100 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116236, III/VI, klima, lift, terasa, nov luks, garaza, parking. IZDAJE SE PROSTRAN STAN U CENTRU NOVOG SADA – IDEALAN ZA POSLOVNI PROSTOR ILI STANOVANJE Na trecem spratu zgrade, s pogledom na Univerzitetski park, nalazi se stan od 100 m², koji pruza funkcionalan raspored....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126169, II/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. Izdaje se lux stan, 95m2, trosoban, kompletno namesten kao na slikama. Stan ima veliki dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavace sobe, kuhinju sa odvojenom ostavom, kupatilo i odvojen toalet za goste,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 20, 1.000 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119225, VII/, klima, lift, terasa, nov, ulaz mermerni, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 850 € na 1.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 1.000 €, 92,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 850 €
08.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Iznajmljivanje stanova u Novom Sadu - Telep. Izdaje se trosoban stan od 92m2 na Telepu, odlična lokacija, u pitanju je nova zgrada, nov stan koji nije useljen. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je namešten, ima kompletnu kuhinju i klima uređaj. Idealan je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>